Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Prosty trik z lodem na pryszcza. Działa od razu!

0
Podziel się

Domowe sposoby na walkę z niedoskonałościami cery nie zawsze skutkują. Ten jednak spra­wi, że nie­do­sko­na­ło­ści sta­ną się mniej­sze, mniej za­czer­wie­nio­ne i szyb­ciej znik­ną. Przekonaj się już dziś!

Prosty trik z lodem na pryszcza. Działa od razu!
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)
bEUTKFVh

Pryszcze to rop­ne zmia­ny na cie­le bądź twarzy. Pojawiają się w przy­pad­ku sta­nu za­pal­ne­go w oko­li­cy za­skór­ni­ków, który powstaje w wyniku nadmiernej produkcji sebum. Walczą z nimi głównie nastolatki, ale również dorośli.

Na rynku jest wiele popularnych preparatów do walki z nimi. Część osób jednak próbuje z nimi walczyć na własną, domową rękę. A to niestety, często kończy się fatalnie... Znamiona czy blizny, które trzeba później usuwać drogimi i bolesnymi laserami czy nakłuwaniem.

bEUTKFVj

Lodowa kuracja na pryszcze

Ta metoda jednak w zupełnie inny sposób walczy z niedoskonałościami. Lód zmniej­szy obrzęk skór­ny, po­zwo­li schło­dzić i do­mknąć po­ry. Oprócz tego niweluje zaczerwienienia.

Istotny jest jednak czas. Jak tylko pojawia się zmiana, należy przy­łożyć kost­kę lo­du do po­wsta­ją­cej zmia­ny i ma­sować de­li­kat­nie to miej­sce przez 30 se­kund. Całą czynność należy powtórzyć kilkukrotnie, aż do zniknięcia zmiany.

bEUTKFVp

Aby wzmocnić działanie lodu, można przed zmrożeniem dodać do niego cytryny. Uwaga! To nie jest sposób dla każdego! Z tej me­to­dy nie po­win­ny ko­rzy­stać oso­by z ce­rą na­czyn­ko­wą, po­nie­waż chłód mo­że spo­wo­do­wać szyb­kie pę­ka­nie na­czyń kr­wio­no­śnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUTKFVK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić