Zapewnia niesamowite doznania w łóżku. Kobiety ją uwielbiają

69

Istnieje bardzo wiele pozycji seksualnych. Jedne są bardziej wyszukane, inne bardziej klasyczne. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Sprawdź, które pozycje są powszechnie uznawane za najlepsze i gwarantują długi i przyjemny seks.

Najlepsze pozycje w łóżku
Najlepsze pozycje w łóżku (Getty Images)

10 najlepszych pozycji seksualnych

Najbardziej klasyczna jest pozycja misjonarska, która zapewnia intensywne uczucie bliskości ciał partnerów. W tej pozycji partner unosi się nad leżącą pod nim partnerką.

Pozycja siedząca również gwarantuje odczuwanie głębokiej penetracji i bliskości ciał. W tej pozycji partnerka siedzi na partnerze.

W pozycji na jeźdźca partnerka przejmuje kontrolę. W tym ułożeniu ciał partnerka decyduje o szybkości współżycia i ma kontrolę nad wytryskiem.

Pozycja od tyłu polega na tym, że partnerka leży na brzuchu, a partner klęczy na jednym a następnie na drugim kolanie.

Ósemka pożądania to pozycja seksualna kamasutry. W tej pozycji partnerka przejmuje inicjatywę i decyduje o tempie współżycia. Partner pieści jej piersi lub stymuluje łechtaczkę.

Pozycja na pieska umożliwia partnerowi swobodne dotykanie piersi kobiety lub pieszczenia jej łechtaczki.

W pozycji o nazwie ”dzika rozkosz” mężczyzna ma idealny dostęp do partnerki. W celu zwiększenia komfortu, może podłożyć pod jej pośladki poduszkę.

”Rozgwiazda” to pozycja, w której partner może swobodnie pieścić swoją partnerkę. Ewentualnie ona może robić to sama.

”Głębia oceanu” to ułożenie ciał, w którym kobieta sama decyduje o tempie i głębokości penetracji. W tej pozycji partnerka ma nogi zarzucone na ramiona partnera.

Metoda seksualna ”stop and go” to układ ciał, w którym partnerka pieści partnera do momentu, kiedy jest przed samym wytryskiem. Potem przestaje i znowu przystępuje do pieszczot.

Autor: KGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić