aktualizacja 

Czechy. Szokująca scena. Naraziły dzieci na wielkie niebezpieczeństwo

46

Dzieci w okolicach Pragi (Czechy) zostały narażone na olbrzymie niebezpieczeństwo. Wychowawczynie prowadziły dzieci przez zamknięte tory kolejowe. Czechy są oburzone tym, co zrobiły opiekunki. Sprawę bada policja.

Czechy. Szokująca scena. Naraziły dzieci na wielkie niebezpieczeństwo
(Youtube.com)

Do tego szokującego zdarzenia doszło na obrzeżach Pragi. Na nagraniu zarejestrowanym przez kamery umieszczone przy skrzyżowaniu widać, jak grupa dzieci w wieku przedszkolnym przechodzi przez przejazd kolejowyy.

Grupę prowadzą trzy kobiety, opiekunki odpowiedzialne za bezpieczeństwo dzieci. Ich zachowanie jest jednak skrajnie nieodpowiedzialne.

Czechy. Opiekunki dzieci mogą zostać ukarane

Tory były zamknięte, a na sygnalizacji widać było czerwone światło, świadczące o tym, że ani pojazdy, ani ludzie nie mieli prawa w tym momencie przekraczać torów. Kobiety nie zamierzały jednak czekać na otwarcie szlabanu i pospieszając dzieci, przeszły na drugą stronę. Za chwilę miały wsiąść do pociągu w kierunku Praga-Smíchova.

Wychowawczynie mogą spotkać teraz przykre konsekwencje. Grożą im dwa lata pozbawienia wolności lub odebranie prawa do wykonywania zawodu - donosi czeski portal blesk.cz. Kamera zainstalowana była dopiero od dwóch dni, a już zarejestrowała szokujące sceny. Na przejściu tym często dochodzi do ryzykownych zachowań.

Zobacz także: Prosto pod pociąg. Wypadek w argentyńskim metrze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić