Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Czechy. Szokująca scena. Naraziły dzieci na wielkie niebezpieczeństwo

29
Podziel się:

Dzieci w okolicach Pragi (Czechy) zostały narażone na olbrzymie niebezpieczeństwo. Wychowawczynie prowadziły dzieci przez zamknięte tory kolejowe. Czechy są oburzone tym, co zrobiły opiekunki. Sprawę bada policja.

Czechy. Szokująca scena. Naraziły dzieci na wielkie niebezpieczeństwo
(Youtube.com)

Do tego szokującego zdarzenia doszło na obrzeżach Pragi. Na nagraniu zarejestrowanym przez kamery umieszczone przy skrzyżowaniu widać, jak grupa dzieci w wieku przedszkolnym przechodzi przez przejazd kolejowyy.

Grupę prowadzą trzy kobiety, opiekunki odpowiedzialne za bezpieczeństwo dzieci. Ich zachowanie jest jednak skrajnie nieodpowiedzialne.

Czechy. Opiekunki dzieci mogą zostać ukarane

Tory były zamknięte, a na sygnalizacji widać było czerwone światło, świadczące o tym, że ani pojazdy, ani ludzie nie mieli prawa w tym momencie przekraczać torów. Kobiety nie zamierzały jednak czekać na otwarcie szlabanu i pospieszając dzieci, przeszły na drugą stronę. Za chwilę miały wsiąść do pociągu w kierunku Praga-Smíchova.

Wychowawczynie mogą spotkać teraz przykre konsekwencje. Grożą im dwa lata pozbawienia wolności lub odebranie prawa do wykonywania zawodu - donosi czeski portal blesk.cz. Kamera zainstalowana była dopiero od dwóch dni, a już zarejestrowała szokujące sceny. Na przejściu tym często dochodzi do ryzykownych zachowań.

Zobacz także: Prosto pod pociąg. Wypadek w argentyńskim metrze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(29)
Maorys
rok temu
Zostawcie do licha w spokoju inne nacje! Mało bałaganu u nas? Nie macie się czym zajmować tylko ciągłym wytykaniem czegośtam komuśtam?!
Kryptonix 11
2 lata temu
To nie Polska a Czechy,tam się ludzie nie spieszą i czekają na innych pasażerów.Dlaczego autor tego zdjęcia nie pokazał gdzie stoi pociąg? Ale fala hejtu na przedszkolanki już poszła,tak działa propaganda medialna.
iga
2 lata temu
Tak właśnie zachowują się piesi - wypisz wymaluj. Ich nigdy żadne pzrepisy NIE OBOWIĄZUJĄ, a politycy i policja utwierdzają ich w przekonaniu, że są "świętymi krowami". I jeszcze uczą takiego karygodnego zachowania DZIECI. SZOK.
Adele
2 lata temu
polscy internauci to stan umysłu... najlepsi i najbardziej wykwalifikowani sędziowie. po co nam wolne sady...? styknie napisać do Janusza. on zawsze ma rację
antyleming
2 lata temu
EEE LEMINGI ! Już kilka osób pisało, że tam stał pociąg,a obsługa ponaglała by wsiadać ! Nie widzicie, a pieprzycie dalej swoje, głupie lemingi !
Qliq
2 lata temu
a czy może ktoś zauważył jak w Pl przeprowadzają przez ulicę , kiedyś uczono zasad popatrz w lewo , w prawo , znowu w lewo , teraz idą jak święte krowy zapatrzone w tel , tylko czekać jak jakiś zaspany kierowca rozjedzie taką klasę
lpdz
2 lata temu
predkolanki zkazane na 25lat wiezienia i zakaz wykonywania zawodu na okres 3 lata
gość
2 lata temu
Oj tam,oj tam - przecież jak "tory były zamknięte" to nie mógł na nie wjechać pociąg.
Kolo
2 lata temu
I oczywiscie idąc przebierały różowymi paznokietkami na różowych smartfonikach.
MGTOW
2 lata temu
Kobiety 98% głupoty, 1% odpowiedzialności, 1% makeupu
Czyli
2 lata temu
Nie tylko w polszy som tepe dzidy
Gość
2 lata temu
Przejazd był zamknięty, na peronie stał pociąg i czekał konduktor na dzieci które miały nim jechać dlatego tak się spieszą. Ale jasne, filmik pokazuje tylko część i resztę sobie dopowie autor. Jawna manipulacja, zostało już dawno oficjalnie wyjaśnione całe zajście.
Woody44
2 lata temu
Poziom tego postu znajduje się poniżej dna.
Ddd
2 lata temu
Masakra jakaś 😡
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić