REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski21.07.19 (18:34)

Lubelskie. Skoczył na główkę do jeziora. Dramat w Okunince

We wsi Okuninka (woj. lubelskie) doszło do nieszczęśliwego wypadku. 23-latek z woj. podkarpackiego skoczył na główkę z pomostu do wody. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do jednego z lubelskich szpitali.
Policja

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 17 we wsi Okuninka w woj. lubelskim. 23-latek przyszedł na niestrzeżone kąpielsko z grupą znajomych. Po skoku na główkę wynurzył się z wody nieruchomy, z twarzą zwróconą ku dołowi.

Mężczyznę wyciągnęli z wody koledzy. Mieszkaniec woj. podkarpackiego był nieprzytomny. Jeden ze świadków podjął czynności reanimacyjne.

REKLAMA

Wkrótce na miejsce przybyli ratownicy wodni. Pracowali oni na strzeżonym kąpielisku, które znajduje się w niedalekiej odległości od tego, na którym doszło do wypadku. Ratownicy przejęli czynności reanimacyjne.

Zobacz też: Nagrywali burzę. Nagle spojrzeli w prawo i zamarli

23-latka przetransportowano śmigłowcem do lubelskiego szpitala. Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu. Stan mężczyzny jest poważny. Jak informuje policja, czeka go być może długotrwałe leczenie i rehabilitacja.

Policja apeluje o rozsądek. Korzystając z tej smutnej okazji, funkcjonariusze przypomnieli zasady bezpiecznej kąpieli. Podkreślili między innymi, by kąpać się tylko w miejscach oznakowanych, w obecności ratowników. Zaznaczono też, by nie skakać do wody w miejscach nieznanych, ponieważ może się to skończyć poważnym urazem, kalectwem, a nawet śmiercią.

Absolutnie zabronione są w takich miejscach skoki "na główkę", dno naturalnego zbiornika może się zmienić w ciągu kilku dni – stwierdziła policja.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij