aktualizacja 

Zabił jej gęsi, zemściła się publikując jego zdjęcia

62

Falę oburzenia internautów wywołały opublikowane zdjęcia szkockiego myśliwego na tle zabitych zwierząt. Wszystko z powodu zemsty jego byłej już synowej.

Zabił jej gęsi, zemściła się publikując jego zdjęcia
(Facebook.com, Helen Louise Winters)

Farmer zabił m.in. słonia i bawoła. Zdjęcia przedstawiające Iana Evansa z Wigtonshire obiegły internet zaraz po tym, jak znalazły się na Facebooku jego synowej - podaje Independent. Według brytyjskiego serwisu była to zemsta za "pozbycie się" pięciu domowych gęsi, którymi kobieta opiekowała się przez 10 lat. Wszystko zdarzyło się podczas jej czteromiesiecznej nieobecności, spowodowanej opieką nad chorą córką.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Mężczyzna uśmiecha się na fotografiach, prezentując trofea. 62-letni myśliwy, tłumacząc się z opublikowanych przez Helen Winters materiałów, wyjaśnił, że pochodzą z 2007 r., a polowania przeprowadzał zgodnie z obowiązującymi prawami w południowoafrykańskim rezerwacie zwierząt.

W tym rezerwacie jest około 900 słoni, a liczba ta wzrasta w tempie 7% rocznie. Całość mięsa z odstrzału jest sprzedawana, a zyski finansują projekty społeczne, które rozwijają infrastrukturę, edukację lokalnych społeczności dzieci, a także budowę obiektów sportowych. Ja po prostu kocham Afrykę. Podziwiam ten olbrzymi ekosystem, który można tu obserwować. Płakałem, gdy zastrzeliłem słonia, ponieważ to był mój pierwszy raz, gdy zrobiłem coś takiego - skomentował sprawę Evans

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Helen Winters opublikowała zdjęcia, mimo próśb byłego teścia. Według niej, mężczyzna od zawsze był dumny z polowań, jednak gdy zagroziła, że opowie wszystkich jego czynach, ten miał zaoferować jej pieniądze w zamian za usunięcie fotografii. Co więcej, w treści postu kobieta podała adres farmy, pod którym Evans miał przechowywać kły, skórę oraz inne trofea z upolowanych zwierząt.

Autor: Mateusz Kijek

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić