Jarmarki świąteczne w polskich miastach. Tutaj kupicie najtańszego grzańca

5

Tiktokerka o nazwie @missvoyager wybrała się ostatnio na jarmarki bożonarodzeniowe we Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Następnie porównała ceny za poszczególne przysmaki świąteczne. Niektóre z nich robią wrażenie. Wiemy, gdzie było najtaniej. Filmik influencerki został wyświetlony już 38 tysięcy razy.

Jarmarki świąteczne w polskich miastach. Tutaj kupicie najtańszego grzańca
Tiktokerka sprawdziła, na którym jarmarku jest najtaniej. (TikTok, @missvoyager)

Kobieta prowadzi profil o nazwie @missvoyager na TikToku. Na platformie aktualnie obserwuje ją już ponad 164 tysiące widzów. Podróżniczka odwiedza nie tylko różne miejsca za granicą, ale i w Polsce.

Przy okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia zwiedziła trzy miasta w Polsce. Skupiła się na cenach, które można spotkać na tamtejszych jarmarkach świątecznych.

Jarmarki świąteczne w polskich miastach. Tutaj kupicie najtańszego grzańca

Na którym jarmarku w Polsce jest najtaniej? Odwiedziłam Poznań, Wrocław i Katowice. Sprawdźmy to - rozpoczęła tiktokerka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jarmark bożonarodzeniowy w samochodzie. Oryginalny pomysł Niemców

"Najsmaczniejsze i najtańsze pierogi jadłam w Poznaniu. Kosztowały 20 zł. W Katowicach było to 22 zł, a we Wrocławiu już 32 zł" - wyjaśniała. Następnie kobieta wzięła na tapet owoce w czekoladzie. Przyznała, że najmniej zapłaciła we Wrocławiu.

Tam mandarynkę czy ananasa kupisz już za 13 zł, a banana za 15 zł. W Poznaniu i Katowicach to zazwyczaj 17 zł - dodawała.

"Bigos, zarówno we Wrocławiu, jak i Poznaniu kosztował 25 zł, w Katowicach natomiast był droższy o 3 zł. Oscypek z żurawiną w Katowicach między 5-8 zł, we Wrocławiu - 6 zł, a w Poznaniu - 7 zł" - relacjonowała.

Na koniec testerka porównała grzane wino. "Najtańszego grzańca kupicie we Wrocławiu za 15 zł, w Poznaniu i Katowicach to koszt 18 zł. I co sądzicie o cenach? Dajcie znać w komentarzu" - zachęcała widzów.

Filmik podobał się internautom. Został wyświetlony już 38 tysięcy razy. "Patrząc na ceny z tych miast, to w Krakowie najdrożej" - pisała jedna osoba. "Grunt, że grzaniec u nas tani" - dodawała inna. "Ktoś mi powie czy we Wrocławiu mogę kartą płacić?" - zastanawiała się inna.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić