Tak powstają reklamy jedzenia. Pokazał to, czego nie widać w telewizji

2

Reklamy jedzenia są jednymi z najczęściej wyświetlanych w telewizji. Produkty przedstawione w spotach są zawsze perfekcyjne. Człowiek, który na co dzień zajmuje się ich tworzeniem, pokazał kulisy nagrywania takich reklam. Jego filmy to prawdziwe hity.

Tak powstają reklamy jedzenia. Pokazał to, czego nie widać w telewizji
Reżyser reklam jedzenia pokazał kulisy ich powstawania (Instagram)

Steve Giralt podbija Instagrama. Amerykański reżyser reklam zaspokaja ciekawość internautów z całego świata, pokazując, w jaki sposób powstają reklamy jedzenia i restauracji typu fast food.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zapewne niejedna osoba zadawała sobie pytanie, jak powstają tego typu reklamy. Częściowo odpowiada na nie Steve Giralt, który pokazuje złożoność całego procesu. Wielu internautów nie ukrywa swojego podziwu dla kreatywności twórców innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych w tej branży.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Uchylenie rąbka tajemnicy przez reżysera pozwala zrozumieć konsumentom, dlaczego reklamy wyglądają perfekcyjnie. Ich twórcy używają urządzeń i rozwiązań, o których nawet nie śniło się widzom. Na nagraniach reżyser pokazał m.in. gilotynę służącą do tworzenia reklam kanapek, maszynę do kręcenia butelką od piwa czy wyrzutnię do cytrusów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Brudna robota

Tworzenie reklam jedzenia jest często procesem, który generuje spory bałagan. Plan zdjęciowy wymaga często zabezpieczenia wielu elementów, aby wszelkiego rodzaju płyny i substancje sypkie nie dostały się w niepożądane miejsce. Reżyser podkreśla również, że za końcowy efekt w dużej mierze odpowiadają również kamery. Sprzęt używany przez ludzi na co dzień nie pozwoliłby na osiągnięcie takich rezultatów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zwołali kongres, nie mieli masek. Posłanka tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić