34-latka nie żyje. Tuż przed śmiercią wykonała tajemniczy telefon

70

Policja z Sydney otrzymała w piątek wieczorem niepokojące zgłoszenie z jednego z apartamentowców. Dzień później w tym samym miejscu znaleziono ciało 34-letniej kobiety. W sprawie zatrzymano jej partnera.

34-latka nie żyje. Tuż przed śmiercią wykonała tajemniczy telefon
34-latka prawdopodobnie została zamordowana. (Instagram)

W piątek 26 maja funkcjonariusze New South Wales Police Force otrzymali niepokojące zgłoszenie od anonimowej kobiety. Powiedziała, że w jednym z mieszkań przy Norfolk St. w Sydney doszło do awantury i przemocy domowej. Policjanci natychmiast udali się na miejsce.

34-latka znaleziona martwa

Kobieta, która zadzwoniła ze zgłoszeniem, nie podała dokładnego adresu. W apartamentowcu znajduje się 297 mieszkań i policjanci nie byli w stanie ustalić, o które konkretnie chodziło.

Już dzień później na policję wpłynęło kolejne zgłoszenie dotyczące tego samego apartamentowca. Tym razem w sprawie ciała Tatiany Dokhotaru. 34-latka została znaleziona martwa z licznymi obrażeniami głowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wsiadł do samolotu z Łukaszem Czepielą. "Byłem przerażony"7

Zastępca komisarza policji NSW Stuart Smith przekazał, że w mieszkaniu 34-latki przebywał jej 28-letni partner Danny i 4-letnie dziecko. Mężczyzna został zatrzymany. Podejrzewa się, że to on mógł wyrządzić krzywdę Tatianie.

28-letni Danny Zayat został oskarżony o przemocą domową, prześladowanie oraz niszczenie mienia. Na razie nie usłyszał jeszcze zarzutów dotyczących śmierci swojej partnerki. Stuart Smith powiedział, że policja dopiero rozpoczęła śledztwo i zbiera niezbędne dowody.

Na tym etapie jesteśmy trochę ograniczeni. Będziemy jednak kontynuować śledztwo. Na górze pracuje duży zespół, który ustala, co się stało, i nie wykluczam dalszych zarzutów - powiedział Smith cytowany przez news.com.au

Policjanci podejrzewają, że to właśnie Tatiana wykonała tajemniczy telefon w piątek wieczorem. Wcześniej w mieszkaniu 34-latka i jej partnera miało często dochodzić do różnych kłótni.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić