7-latek sieje postrach w szkole w Goślinowie. Rodzice boją się o dzieci

1019

W szkole podstawowej we wsi Goślinowo (woj. wielkopolskie) kilka dni temu pojawiły się policja i pogotowie ratunkowe. 7-letni chłopiec ma regularnie terroryzować swoich rówieśników. Niedawno rozpętał bójkę, po której inni rodzice boją się o swoje dzieci.

7-latek sieje postrach w szkole w Goślinowie. Rodzice boją się o dzieci
Szkoła w Goślinowie (Google Maps)

Sytuacja robi się bardzo poważna. Jak relacjonuje portal moje-gniezno.pl, w szkole podstawowej w Goślinowie doszło ostatnio do bójki. Agresorem, zdaniem rodziców uczniów, był 7-letni chłopiec.

Do placówki wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. Jak czytamy na moje-gniezno.pl, to nie była pierwsza tego typu sytuacja z udziałem tego dziecka. Notorycznie sprawia problemy i nie udaje się nad nim zapanować. Doszło do tego, że inne dzieci panicznie boją się agresywnego siedmiolatka.

Dzieci, pierwszoklasiści, moczą się w łóżko na samą myśl, że mają się spotkać w klasie z Piotrkiem [imię zmienione ze względu na dobro dziecka - przyp. red.] - mówią rodzice uczniów.

Zdesperowani rodzice podkreślają, że dyrekcja absolutnie nic sobie z tego nie robi. Dyrektorka miała długo tuszować problemy związane z tym uczniem. Chłopiec powtarzał zerową klasę, bo sprawiał problemy wychowawcze. 

Bunt w szkole?

Rodzice uderzonego chłopca skierowali pozew do sądu. Rodzice innych dzieci zapowiedzieli, że jeżeli małoletni agresor pojawi się w szkole, ich dzieci pozostaną w domach.

Co dalej ze sprawą? Dziennikarze próbowali uzyskać oficjalną odpowiedź na zarzuty, jednak szkoła jak na razie nie zajęła stanowiska.

Zobacz także: Przemysław Czarnek odpowiada nauczycielom. Uszczypliwy komentarz
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić