o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Awantura w samolocie z Londynu. Wyprowadzili Polaka w kajdankach

276
Podziel się

Załoga samolotu apelowała do 45-letniego mężczyzny, aby założył maseczkę. Prośby jednak na nic się zdało, więc wezwano straż graniczną, która potem zakuła go w kajdanki.

Awantura w samolocie z Londynu. Wyprowadzili Polaka w kajdankach
(Pixabay)
bDfMskbp

Każdy pasażer, wchodząc na pokład samolotu, ma obowiązek zasłonić nos i usta. To ma chronić wszystkich przed zakażeniem koronawirusem. Niestety, zdarzają się incydenty, kiedy ktoś stawia opory.

Wyprowadzony w kajdankach za brak maseczki

Tak było we wtorek 22 września w samolocie, który leciał z Londynu do Wrocławia. Jeden z pasażerów nie chciał założyć maseczki. Mężczyzna kompletnie ignorował nakazy załogi i kapitana samolotu.

bDfMskbr

Maszyna wzbiła się w powietrze i udała do Wrocławia, ale w międzyczasie o całej sprawie powiadomiono straż graniczną. Funkcjonariusze już czekali na lotnisku Wrocław-Strachowice.

Sklepowa nie obsłużyła klientki bez maseczki. Prof. Łętowska o zamieszaniu z wyrokiem

Strażnicy weszli na pokład i zatrzymali 45-latka, który nie chciał zasłonić nosa i ust. Zakuto go w kajdanki i wyprowadzono z samolotu. "Gazeta Wyborcza" zdradza, że zatrzymany jest mieszkańcem powiatu bolesławieckiego.

bDfMskbx

Co ciekawe, brak maseczki to nie było jego jedyne przewinienie. Mężczyzna nie chciał także wypełnić karty lokalizacyjnej. Cała sprawa zakończyła się nałożeniem mandatu w wysokości 300 zł.

bDfMskbS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(276)
hmmm
miesiąc temu
Tylko 300?
jaca
miesiąc temu
300 zl?To chyba jakies jaja
To żadna kara
miesiąc temu
bo linie lotnicze i tak dostarczyły go do celu całego i zdrowego! To mogła być tylko "ślepa zemsta" obsługi...a te 300 zł. kary po prostu zwala z nóg - ze śmiechu...
bDfMskbT
cnj
miesiąc temu
300 zł!!!!!!!!, jakaś kpina !!!!!!, 2 kobiety spacerujące przed tróją skazano na 10000 za zbiegowisko, ot pisosprawiedliwość....no ale to przecież patriotyczna młodzież średniego pokolenia i wyborca...
jukon
miesiąc temu
A dlaczego nie został w Londynie ??????
Najnowsze komentarze (276)
Majk
4 tyg. temu
Wstyd mi za niektórych na gigancie...
Goldengecko
4 tyg. temu
300 no to kpina 30.0000 to rozumiem
Aaa
miesiąc temu
Jakim jesteście narodem, o jakiej naturze aż wstyd. Można z Wami zrobić wszystko. Załatwili byście drugiego człowieka bez mrugnięcia i tylko dlatego że nie wiecie, nie rozumiecie i uwierzyliście w to co wam przedstawiono. Za jakiś czas będziemy płakać.
Dopomóż Boże
miesiąc temu
Przedstawiają statystyki PRAWDZIWE podważające całą tą ściemę, 90% bezobjawowych zakażeń, przekręt globalny o którym mówią lekarze, wirusolodzy na całym świecie. Oczywiście niezależni bo inni się boją a wszyscy dalej ciągną ten cyrk. Zacznijcie czytać, słuchać, analizować i wyciągać wnioski bo szlak nas trafi ale nie przez covida bo on nie zabija. Zabijają w nas człowieczeństwo, wolność, godność. Pozwalają umierać chorym odmawiając jakiejkolwiek pomocy. Co z wami ludzie się dzieje????
Dumaj
miesiąc temu
Na litość boską obudźcie się w końcu IGNORANCI. Włączcie niezależne media, posłuchajcie światowej sławy lekarzy, wirusologów którzy zaczęli mówić, na szczęście już polscy profesorowie się wypowiadają. Nawet prof. Gut sprzedał całą plandemie w mediach a większość dalej swoje. Czy wam taki świat pasuje?????? Tak wam dobrze??? Masakra
Aaa
miesiąc temu
Brawo brawo brawo. Pokłony i szacunek. Człowiek który wie co to jest godność i wolność. Brawo.
Aaaaa
miesiąc temu
Jakby kazali chodzić na kolanach bo covid takich nie atakuje to zdarte by niektórzy mieli do kości
Litości
miesiąc temu
Wogóle nie rozumiem komentarzy niektórych. Na całym świecie kto mądrzejszy wie co jest grane z tą ściemą plandemią, czy wy ludzie nie czytacie, słuchacie mądrzejszych? Przez takich ignorantów spacyfikują nas jak Australijczyków. Już prof. Gut sprzedał całą tą ściemę o co chodzi w tym wszystkim. Złamane prawa człowieka, konstytucja ale do baranów nic nie dociera. Pozdrawiam
bDfMskbL
Maria
miesiąc temu
Uważam że powinno być tylko zalecanie noszenia maseczek a nie przymus.Ja noszę tylko z rozsądku a nie z obawy przed zarazą.
Kaja
miesiąc temu
BRAWO jestem dumna z takich ludzi odważnych i nie dających się oglupić..
Gentelmenn
miesiąc temu
Prawdziwy mezczyzna mało dzis takich odwaznych...
Ola
miesiąc temu
Brawo dla tego Pana. Żeby tak wszyscy mieli odwagę przeciwstawić się tej całej ściemie.
Aaa
miesiąc temu
Wchodząc na czyjeś terytorium to musisz się zachowywać zgodnie z przepisami linii lotniczych s w domu rub co chcesz wiec szkoda że go poprostu nie wyprowadzli wcześniejbo 300 to zbyt niska cena
Adiadi
miesiąc temu
Dla przykładu trzeba było wyrzucić przez okno w locie
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić