Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 

Brutalny mord kochanki. "Należało się"

30

Antoni M., z Dobrego na Mazowszu został skazany na 15 lat więzienia. 55-latek zamordował o 23 lata młodszą konkubinę. Powodem była zdrada, której kobieta miała się dopuścić. O wstrząsających szczegółach sprawy donosi "Super Express".

Brutalny mord kochanki. "Należało się"
15 lat więzienia dla Antoniego M. (Pixabay)

Jak donosi portal, 22-letnia Aneta K., poznała 55-letniego mężczyznę w barze. Miłość szybko rozkwitła i zakochani zamieszkali ze sobą. 55-latek po czasie zaczął pić dużo alkoholu, był agresywny.

Pewnego dnia kobieta spotkała się z kolegą wybranka, prosiła o rady, pytała jak postępować z krewkim mężczyzną. Antoni M., nakrył jednak swoją kobietę i zabrał ją do domu, jednak po drodze rozegrał się prawdziwy horror - opisuje sprawę "Super Express".

Jak wspomina portal, 22-latka otrzymała kilka ciosów w głowę i wpadła do rowu. Sprawca odszedł i poszedł po alkohol. Gdy wrócił, nie żyła. Postanowił dokładnie przykryć ją gałęziami i wrócił do knajpy. Kobieta zmarła w wyniku rozległych obrażeń wewnętrznych. Do zdarzenia doszło w 2011 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polskie interesy w Brukseli. "Głosem rolników jest dziś Donald Tusk"

Wstrząsające zeznania i mroczna przeszłość sprawcy

Zwłoki 22-letniej zamordowanej kobiety znaleziono dopiero po trzech tygodniach. Jej kochanek trafił do aresztu, jednak od początku nie przyznawał się do winy. Ostatecznie postanowił opowiedzieć, jak na prawdę było.

Pobiłem Anetę, bo zdradziła mnie z kolegą. Uśmiechała się też do innych. Jestem przekonany, że mnie zdradzała. Nie wytrzymałem i dostała. Tłukłem ją, bo jej się należało. Kazałem iść do domu. Po drodze też dostała. Nie miała siły iść, więc ją zostawiłem - cytuje oskarżonego o zabójstwo se.pl.

Prokurator domagał się dożywocia, jednak sąd w Siedlcach zmienił kwalifikację czynu z zabójstwo na pobicie ze skutkiem śmiertelnym i wymierzył górną granicę kary.

Jak informuje "SE" sprawca na swoim sumieniu ma dwa inne zabójstwa. Niemal w ten sam sposób zabił swojego znajomego. Gdy w 2007 roku na próbę zwolniono go z więzienia, zasztyletował swoją żonę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić