o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Burza w sieci. Wydało się, co zrobił po wyjściu z aresztu kierowca autobusu z Warszawy

127
Podziel się

Kierowca autobusu, który spowodował katastrofę lądową na moście Grota-Roweckiego w Warszawie, niedawno opuścił areszt. Gdzie udał się w pierwszej kolejności? Do sklepu monopolowego. Informacja wywołała poruszenie w sieci i podzieliła polskich internautów.

Burza w sieci. Wydało się, co zrobił po wyjściu z aresztu kierowca autobusu z Warszawy
Zdjęcie z miejsca wypadku. (Getty Images, Krystian Dobuszynski, NurPhoto)
bDgtynsR

Tuż po czerwcowej katastrofie na moście Grota-Roweckiego 27-letni kierowca autobusu Tomasz U. przepraszał i obiecał, że po wyjściu z aresztu będzie nad sobą pracował. Obiecał poprawę. Po opuszczeniu aresztu jednak, jak donosi FAKT24, niemal od razu został przyłapany z czteropakiem piwa w ręku.

W środę 16 września 27-latek czekał pod aresztem śledczym w Warszawie-Białołęce. Załatwiał ostatnie formalności, aby móc opuścić placówkę.

bDgtynsT

W trakcie oczekiwania na swoją kolej Tomasz U. poszedł do sklepu monopolowego, gdzie kupił czteropak piwa i papierosy. Następnie próbował relaksować się, opierając się o kule ortopedyczne.

Czyn godny potępienia. Ale czy to pomoże?

Choć postawa 27-latka może wydawać się wielu obserwatorom godna potępienia, to trzeba przyznać, że Tomasz U. nie wyglądał na osobę obojętną w stosunku do tego co się stało. Mężczyzna był wyraźnie poddenerwowany, a piwo i papierosy są być może jedynym na ten moment sposobem na rozładowanie nerwów, który zna 27-latek.

Jak sugerują broniący 27-latka internauci - powinniśmy dać trochę czasu byłemu kierowcy, aby nauczył się prowadzić lepsze życie. M.in. takie jest zadanie zakładu karnego - resocjalizacja. Nie każdy jest w stanie od razu zmienić swoje stare nawyki, na co potrzeba czasu. Część internautów widzi jednak w zachowaniu 27-latka brak skruchy, co także zdaje się być zrozumiałe.

bDgtynsZ

Przypomnijmy - w wypadku z 25 czerwca zginęła jedna osoba - 70-letnia kobieta. 18 osób zostało rannych. Tomasz U., sprawca, wsiadł za kółko pod wpływem narkotyków - amfetaminy. Porcje narkotyków znaleziono także przy nim tuż po katastrofie.

Tomasz U. może trafić do więzienia na nawet 15 lat. 27-latek w jednej chwili zamienił swoje życie, a także życie wielu poszkodowanych i ich rodzin w tragedię.

Wypadek autobusu w Warszawie. Nagrania z miejsca tragedii

bDgtyntu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(127)
barb-em
miesiąc temu
Spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, prowadząc autobus pod wpływem amfetaminy i pozwolono mu wyjść z aresztu??? nie rozumiem kto podjął taką decyzję???
Nawrócony
miesiąc temu
Ja też wczoraj kupiłem czteropak, ale po przeczytaniu tego artykułu piwo wyleję, jest mi wstyd i będę nad sobą pracował
NNN
miesiąc temu
ile czasu potrzebuje "NM" zeby ogarnac sie i przestac pisac bzdury...
bDgtyntv
Cywi
miesiąc temu
Kdyby ktoś zobaczył ze wciąga krechę to rozumiem oburzenie ale czteropak piwa?
hipokryzja
miesiąc temu
A gdyby złapano go z czteropakiem melisy i modlitewnikiem i różańcem w ręku to wtedy byście o nim napisali??
Najnowsze komentarze (127)
asdsa
miesiąc temu
Życia kobiecie nikt nie zwróci, ale mam nadzieję, żę koleś zapłaci za zniszczony autobus, wiadukt i akcję służb ratowniczych.....
otco
miesiąc temu
Ale chyba nie szedł do pracy?
otco
miesiąc temu
Ale chyba nie szedł do pracy?
xcx
miesiąc temu
Odpowiadam dla "babcia" Pewnie jesteś jego kumplem i masz 20 lat, bo piszesz bzdury. MATACZYŁ MOŻE ON NIE BĘDZIE ALE MOŻE UCIEC W ŚWIAT. Powinna być kara dożywotniego płacenia renty dla osoby poszkodowanej lub jej rodzinie.
asd
miesiąc temu
Powinien pojsc do kosciola pomodlic sie i wyspowiadac i dac na tace minimum 200 zl oraz drugie tyle przekazac na Radio Maryja, wstapic do Rycerzy Maryi i zakupic zaostrzony krzyż, wtedy był by porządnym obywatelem.
tragedia
miesiąc temu
Też bym się wtedy napił. Jednak rozum mówi, że to nic nie da. Nie wróci się czas z przed tragedii. Więc lepiej nie pić. Budzenie się na kacu ze świadomością ogromu tragedii to pogłębianie swej tragedii.
Farida2020
miesiąc temu
Kto zadecydował aby sprawca tak tragicznego wypadku opuścił areszt? Kto pytam się ?????????
Xyz
miesiąc temu
Dlaczego nie siedzi?
bDgtyntn
Buba
miesiąc temu
Czytajcie ze zrozumieniem i nie nakręcajcie się. Przecież to zwykły fake news. Jak mógł czekać POD (przed?) aresztem, załatwiając formalności żeby móc z niego wyjść??? Myślenie naprawdę nie boli... :-)
Marcel
miesiąc temu
Może miał się kogoś pytać gdzie może iść? Skoro w tym dziwnym kraju wypuszcza się to z aresztu to aż dziwne że nie wsiadł do samochodu i dalej nie szarzowal po ulicach Wawy
pawcio666
miesiąc temu
moze miał isc do koscioła??
psychiatra
miesiąc temu
gdyby nie rozwalil autobusu to 70 latke pod covid by sie podlaczylo i mialby luz
art-b
miesiąc temu
Ja wczoraj kupiłem sześciopak. :(
gwarant
miesiąc temu
A nie do Czosnowskiego?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić