o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Cierpliwość Kim Dzong Una się skończyła. "Głęboko zakorzeniony zwyczaj oszustw"

111
Podziel się

Kim Dzong Un zabrał się za osoby na wysokich stanowiskach. Lider Korei Północnej postanowił rozprawić się z trawiącą urzędników korupcją oraz innymi formami nadużywania władzy. Jest szczególnie wyczulony na zaniedbania w zakresie sektora rolniczego.

Cierpliwość Kim Dzong Una się skończyła. "Głęboko zakorzeniony zwyczaj oszustw"
Kim Dzong Un nie posiadał się z wściekłości. Wszystko przez nieposłusznych urzędników (Getty Images, Bloomberg , Contributor)
bDUmZwZh

Lider Korei Północnej poruszył temat nadużyć w trakcie spotkania z sekretarzami naczelnych komitetów lokalnych partii. Kim Dzong Un wygłosił przemówienie, w którym podkreślił, że podstawowym obowiązkiem każdego urzędnika jest zadbanie o rozwój sektora rolniczego.

Waszym podstawowym zadaniem jest zdecydowane zwiększenie produkcji rolnej – apelował do sekretarzy Kim Dzong Un cytowany przez NK News.
bDUmZwZj

Korea Północna. Kim Dzong Un walczy z nieuczciwymi urzędnikami

Kim Dzong Un nie krył gniewu z powodu nadużyć, jakich – zgodnie z jego wiedzą –dopuszczają się urzędnicy. Oskarżył ich o regularne oszustwa w zakresie sektora rolniczego, które niosą za sobą tragiczne konsekwencje dla całej Korei Północnej, ponieważ społeczeństwo i tak już cierpi z powodu głodu.

Należy porzucić głęboko zakorzeniony zwyczaj oszustw na polu sektora rolniczego. (...) Urzędnicy i członkowie ich rodzin nie powinni powinni nadużywać władzy i dopuszczać się nieprawidłowości oraz korupcji –podkreślał Kim Dzong Un.
bDUmZwZp

Kim Dzong Un nie poprzestał na wygłoszeniu przemówienia. Urzędnicy, którym w toku śledztwa udowodniono już nadużycia, zostali już pociągnięci do odpowiedzialności. Jeśli zostali skazani na pobyt w obozach pracy, trafili tam razem z członkami bliższej, a nierzadko nawet dalszej rodziny.

Zobacz także: Zobacz też: Kim Jo Dzong. Cały świat patrzy na nią. To ona miałaby przejąć władzę w Korei Północnej
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUmZwZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(111)
Stefan
2 miesiące temu
Moim zdaniem niedopuszczalna jest korupcja urzędników wszystkich.
doch
2 miesiące temu
Podstawowy blad w reżimie w ktorym źyjemy „urzędnicy państwowi” mogą wszystko, bo albo im się to po prostu nalezy, albo nie ma podstaw do wszczęcia dochodzen
norweszka47
2 miesiące temu
przydal by sie on w polsce na jakis czas duzo spraw by zalatwi szybko
bDUmZwZL
hipo
2 miesiące temu
A u nas Kim musiałby zamknąć w obozach pracy całą Polskę. Biorąc kryterium bliższej i dalszej rodziny. Strażnicy oczywiście z N Korei.
głąb
2 miesiące temu
autorze EKO, kolejne wypociny i kolejny byk..."Urzędnicy i członkowie ich rodzin nie powinni powinni nadużywać władzy"...poprawnie przepisać innego tekstu nie potrafisz, dlatego wstydzisz się używać pełnego imienia i nazwiska....to powinni, czy nie powinni, bo już nie wiem..?
Najnowsze komentarze (111)
PISM...
miesiąc temu
Koreańczycy próbują żyć własnym życiem na własnej ziemi. Z geopolityczną wartością strategiczną Półwyspu Koreańskiego, wielkie mocarstwa, takie jak Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny, próbują zdominować Koreę. Korea Północna tylko rozwija swoją siłę, aby nie paść ofiarą ekspansywnej konkurencji wielkich mocarstw. Jest to szczególna przeszkoda w amerykańskiej polityce ekspansji zewnętrznej. Stany Zjednoczone rozpoczynają kulturowe i moralne ataki, a także groźby militarne w celu ujarzmienia Korei Północnej. W obliczu klęski nazistowskich Niemiec i faszystowskiej Japonii Stany Zjednoczone stosują strategię walki razem z partnerami, niz bezpośrednich ataków wojskowych i zbierania owoców. To jest istota problemu dzisiejszego Półwyspu Koreańskiego. Poznaj istotę i nie bądź głupi
Michał
2 miesiące temu
Szczupły zadbany jak reszta narodu.
ddd
2 miesiące temu
likwidacja klanu kimow rowna sie likwidacji glodu
ddd
2 miesiące temu
przeciez to on jest najbardziej skorumpowanym urzednikiem w krld jedyny otyly koreanczyk
zybi
2 miesiące temu
Jemu się wydaje, że na roli pracują urzędnicy, że wystarczy do nich apelować. Ot taki sobie socjalizm.
podatnik
2 miesiące temu
Oj przydał by się ten zwyczaj w PRLu bis oj przydał!
leon
2 miesiące temu
Naszemu Kimowi marzy sie taka nieodraniczona wladza
Maniek
2 miesiące temu
I to właśnie przykład dobrego władcy
bDUmZwZD
totos
2 miesiące temu
Ucz się Jarosławie...wiem, że niewielu zostanie ale będzie sprawiedliwie
Ciocia Misia
2 miesiące temu
A nasz Andrianek dalej sobie szusuje.....
klomatak
2 miesiące temu
Boże, kiedy u nas?
Agnieszka
2 miesiące temu
Może by tak zaprosić siostrę Kima by startowała u nas w wyborach prezydenckich, ona by sobie poradziła z naszą korupcją
Sebastian
2 miesiące temu
Jest to kraj w którym Kim nie ucieka przed rolnikami a urzędnikom kasa się słusznie nie należy.
Kaz
2 miesiące temu
Jeśli komuś z rodziny Kima udowodnią nadużycia, to w myśl panujących tam reguł (odpowiedzialność bliższej i dalszej rodziny) powinien trafić do obozu pracy wraz z Kimem i jego familią, nieprawdaż? :)))
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić