Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

"Zwariował pan, co pan robi!". Jest nagranie z incydentu w Warszawie

722
Podziel się:

Pewien śmiałek zdecydował się na wejście na pomnik smoleński. Za nim ruszyła brygada policji i wojsko, jednak jak na taką ekipę ujęcie "śmiałka" trochę potrwało.

"Zwariował pan, co pan robi!". Jest nagranie z incydentu w Warszawie
Mężczyzna wszedł z wieńcem na pomnik. (Twitter.com)

Chętnych do wejścia na pomnik smoleński nie brakuje. Stąd dodatkowy obowiązek dla stołecznej policji - obstawianie tego miejsca. Jednak mimo obecności funkcjonariuszy znalazł się chętny do wejścia po słynnych, symbolicznych schodach.

Śmiałek po drodze chwycił za wieniec i wbiegł po schodach upamiętniających katastrofę w Smoleńsku. Za nim ruszył policjant. Na zamieszczonym w sieci nagraniu słychać głosy obserwatorów, by zostawić człowieka z wieńcem w spokoju. Istniała obawa, że interwencja skończy się niebezpiecznym upadkiem.

Mężczyzna zbiegł ze schodów i zaczął uciekać. Za nim ruszyli funkcjonariusze, ale nie dali rady ująć zbiega. Będąca w okolicy żandarmeria wojskowa również ruszyła na pomoc. Dobiegło jeszcze kilku policjantów i tym sposobem, większej grupie udało się zablokować drogę uciekinierowi. Jakby tego było mało, za chwilę podjechał na miejsce radiowóz pełen policjantów. I tak pracą zbiorową udało się wpakować do auta mężczyznę, który wszedł na pomnik smoleński.

Zobacz także: Podatek katastralny w Polsce? "Nigdy nie był rozważany"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(722)
Madalena
rok temu
A ja bym ogłosiła konkurs "Najbardziej spektakularne wejście na szczyt" np. Na chwilę obecną ten Pan ma 1 miejsce!!! Brawo!!! I koniecznie listę "Komu się udało" - to dopiero bedzie sport narodowy. A ile emocji dla wszystkich!!!
Sawietnik
rok temu
Lepszym pomysłem niż pomnik jest sadzenie lasów i budowanie ścieżek kariery zawodowej dla ludzi w każdym wieku, z każdym wykształceniem, o różnych umiejętnościach, o różnych zdolnościach.
Rada
rok temu
Dobre miejsce do kolejnych jadowitych przemówień Jarosława w kolejne miesięcznie. Gdy stanie na szczycie będzie go widać.
Nuśka
rok temu
Wszyscy, którzy tak lekko porównują obecną rzeczywistość do czasów PRL, powinni choć troszkę na temat tamtych czasów poczytać.
Stanisław
rok temu
Policyjne bojówki PIS skutecznie i szybko uczą się od kolegów z Białorusi jak terroryzować społeczeństwo.
olo
rok temu
milicja
Dzielnicowy
rok temu
Kabaret bardzo powazna ha ha ha
SPECWOJ
rok temu
ZIELONE BERETY, to spec wojska brygady podwodno-desantowej im. A.Macierewicza o bliżej nieokreślonej bo okrytej najwyższą tajnością ,Ci co teraz dostaną prawo do zamieszkania w wojskowych rezydencjach za przysłowiową złotówkę.
zoreg
rok temu
Przepraszam, a to wojsko w zielonych beretach to jaka formacja? Co oni tam robią? Czy w Polsce wojsko jest używane do zadań policyjnych? Do łapania i represjonowania obywateli? Nawet za komuny czegoś takiego nie było!
BHP
rok temu
Czego ludzie nie rozumiecie?!Co z tego, że to są schody? Nie można na z nich korzystać bo w świetle przepisów BHP powinny mieć zamontowane barierki i (co najmniej) taśmy antypoślizgowe! Ktoś spaprał te schody jak i całą resztę!
Big W
rok temu
Tak na marginesie... Ilu policjantów pracuje w tym rejonie?
PH5,5
rok temu
Bez względu na poglądy polityczne, w każdym innym kraju ludzie by uszanowali śmierć tylu osób i pamięć o katastrofie. A u nas bardzo odważny facio chcąc zaistnieć w mediach walczy z pomnikiem.
Ted
rok temu
Państwo PiS w pigułce
PL1
rok temu
KARY I JESZCZE RAZ KARY NIE 500PLN TYLKO 5000PLN MINIMUM TO ZACZNIE BY.ŁO MOŻE MYŚLEĆ
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić