o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

"Zwariował pan, co pan robi!". Jest nagranie z incydentu w Warszawie

722
Podziel się

Pewien śmiałek zdecydował się na wejście na pomnik smoleński. Za nim ruszyła brygada policji i wojsko, jednak jak na taką ekipę ujęcie "śmiałka" trochę potrwało.

"Zwariował pan, co pan robi!". Jest nagranie z incydentu w Warszawie
Mężczyzna wszedł z wieńcem na pomnik. (Twitter.com)
bEDRpsPp

Chętnych do wejścia na pomnik smoleński nie brakuje. Stąd dodatkowy obowiązek dla stołecznej policji - obstawianie tego miejsca. Jednak mimo obecności funkcjonariuszy znalazł się chętny do wejścia po słynnych, symbolicznych schodach.

Śmiałek po drodze chwycił za wieniec i wbiegł po schodach upamiętniających katastrofę w Smoleńsku. Za nim ruszył policjant. Na zamieszczonym w sieci nagraniu słychać głosy obserwatorów, by zostawić człowieka z wieńcem w spokoju. Istniała obawa, że interwencja skończy się niebezpiecznym upadkiem.

bEDRpsPr

Mężczyzna zbiegł ze schodów i zaczął uciekać. Za nim ruszyli funkcjonariusze, ale nie dali rady ująć zbiega. Będąca w okolicy żandarmeria wojskowa również ruszyła na pomoc. Dobiegło jeszcze kilku policjantów i tym sposobem, większej grupie udało się zablokować drogę uciekinierowi. Jakby tego było mało, za chwilę podjechał na miejsce radiowóz pełen policjantów. I tak pracą zbiorową udało się wpakować do auta mężczyznę, który wszedł na pomnik smoleński.

bEDRpsPx
Zobacz także: Podatek katastralny w Polsce? "Nigdy nie był rozważany"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDRpsPS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(722)
Madalena
3 miesiące temu
A ja bym ogłosiła konkurs "Najbardziej spektakularne wejście na szczyt" np. Na chwilę obecną ten Pan ma 1 miejsce!!! Brawo!!! I koniecznie listę "Komu się udało" - to dopiero bedzie sport narodowy. A ile emocji dla wszystkich!!!
Sawietnik
3 miesiące temu
Lepszym pomysłem niż pomnik jest sadzenie lasów i budowanie ścieżek kariery zawodowej dla ludzi w każdym wieku, z każdym wykształceniem, o różnych umiejętnościach, o różnych zdolnościach.
Rada
3 miesiące temu
Dobre miejsce do kolejnych jadowitych przemówień Jarosława w kolejne miesięcznie. Gdy stanie na szczycie będzie go widać.
bEDRpsPT
Nuśka
3 miesiące temu
Wszyscy, którzy tak lekko porównują obecną rzeczywistość do czasów PRL, powinni choć troszkę na temat tamtych czasów poczytać.
Stanisław
3 miesiące temu
Policyjne bojówki PIS skutecznie i szybko uczą się od kolegów z Białorusi jak terroryzować społeczeństwo.
olo
3 miesiące temu
milicja
Dzielnicowy
3 miesiące temu
Kabaret bardzo powazna ha ha ha
SPECWOJ
3 miesiące temu
ZIELONE BERETY, to spec wojska brygady podwodno-desantowej im. A.Macierewicza o bliżej nieokreślonej bo okrytej najwyższą tajnością ,Ci co teraz dostaną prawo do zamieszkania w wojskowych rezydencjach za przysłowiową złotówkę.
zoreg
3 miesiące temu
Przepraszam, a to wojsko w zielonych beretach to jaka formacja? Co oni tam robią? Czy w Polsce wojsko jest używane do zadań policyjnych? Do łapania i represjonowania obywateli? Nawet za komuny czegoś takiego nie było!
BHP
3 miesiące temu
Czego ludzie nie rozumiecie?!Co z tego, że to są schody? Nie można na z nich korzystać bo w świetle przepisów BHP powinny mieć zamontowane barierki i (co najmniej) taśmy antypoślizgowe! Ktoś spaprał te schody jak i całą resztę!
Big W
3 miesiące temu
Tak na marginesie... Ilu policjantów pracuje w tym rejonie?
PH5,5
3 miesiące temu
Bez względu na poglądy polityczne, w każdym innym kraju ludzie by uszanowali śmierć tylu osób i pamięć o katastrofie. A u nas bardzo odważny facio chcąc zaistnieć w mediach walczy z pomnikiem.
Ted
3 miesiące temu
Państwo PiS w pigułce
bEDRpsPL
PL1
3 miesiące temu
KARY I JESZCZE RAZ KARY NIE 500PLN TYLKO 5000PLN MINIMUM TO ZACZNIE BY.ŁO MOŻE MYŚLEĆ
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić