Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Koronawirus w Polsce. "Nie mogłam brać oddechu". Dramatyczna relacja Doroty Gardias

18
Podziel się:

Dorota Gardias niedawno dowiedziała się, o tym, że ma koronawirusa. Niezbędna okazała się hospitalizacja. W poniedziałek pogodynce udało się opuścić szpital. Opowiedziała, jak wygląda walka z wirusem.

Koronawirus w Polsce. "Nie mogłam brać oddechu". Dramatyczna relacja Doroty Gardias
(ONS)

Dorota Gardias do szpitala trafiła razem z córką. Koronawirus pojawił się w szkole Hani, córka zachorowała razem z mamą. Z relacji pogodynki wynika, że reakcja placówki nie była zbyt szybka.

To jest dziwne, bo zostaliśmy objęci kwarantanną nie z powodu nauczyciela, który zachorował, tylko z powodu ucznia, który zachorował dużo później niż nauczyciel. I dlatego ta kwarantanna się przesunęła, ale tak naprawdę zaczęła się wtedy, kiedy wiedziałam, że jestem chora. Nie zostałam odizolowana od innych wcześniej - mówiła Dorota Gardias w Dzień Dobry TVN.

Dorota Gardias przyznała, że chorobę przechodziła dużo ciężej niż jej córka. Hania szybciej wyszła ze szpitala, otrzymała też podwójny negatywny test. Miała jedynie gorączkę.

Pogodynka z kolei objęta jest jeszcze izolacją do piątku. Wciąż czeka na dwa negatywne testy. Do tej pory musi być rozdzielona z córką.

Testy ciągle pokazują co innego. Tu jest duży problem, ponieważ były już wyniki niejednoznaczne, był wynik ujemny, no i na końcu pojawił się też dodatni, wiec teraz kolejne testy do momentu, kiedy nie będą dwa ujemne - opowiada.
U mnie zaczęło się od drapania w gardle, od lekkiego suchego kaszlu (...). Faktycznie przez trzy dni miałam gorączkę, bardzo bolały mnie plecy, mięśnie, oczy, bardzo bolała mnie głowa, ale po 3-4 dniach te objawy zaczęły ustępować. Gorączka spadła, plecy przestały boleć i myślałam, że po wszystkim, bardzo byłam zadowolona. Ale 5 dni od pierwszych objawów zaczęły mnie boleć płuca. Ten ból każdego dnia był silniejszy, do tego stopnia, że w poniedziałek, kiedy trafiłam do szpitala, już nie mogłam brać oddechu, ponieważ nie pozwalał mi na to ból - mówi o przebiegu choroby Dorota Gardias w Dzień Dobry TVN.

Gdy jeden z uczniów z klasy córki Doroty Gardias zachorował, zarówno mama, jak i córka zostały objęte izolacją. W tym czasie pogodynka zauważyła u siebie symptomy.

Procedury wyglądają tak, że zadzwoniłam wtedy do sanepidu, zwolniono mnie z izolacji na czas wykonania badania, w reżimie sanitarnym, czyli w rękawiczkach i maseczkach zeszłyśmy do samochodu i własnym autem dojechałyśmy do szpitala - mówi w wywiadzie.
Zobacz także: Gardias podnieca się swoją pracą: "Prowadzę dużo eventów, gdzie mam kontakt z ludźmi"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
Żabcia
2 lata temu
Ile Ci Dorotko zapłacili za ten komentarz?
Pamela
2 lata temu
Przypatrzcie się jej bliżej. Widać w jej oczach i na twarzy takie małe kulki z koronką. Ukryte symbole. Ona jest członkinią i wyznawczynią bardzo niebezpiecznej sekty Koronawirus. Szpital to taka przykrywką. Miała specjalne zgromadzenia.
ewa
2 lata temu
Niech ktoś spróbuje przejść zapalenie oskrzeli bezobjawowo !!!!!!!!!
Dagra
2 lata temu
Pani Dorotko, bardzo dziękuję za informację o tym jaki był przebieg choroby. Dla mnie jest to bardzo ważne. Bardzo dziękuję za opisanie Pani i Pani córki początku z chorobą.Wiem teraz jak objawia się ta choroba. Bardzo Panią cenie, życzę zdrówka dla Pani i córeczki. Gorąco pozdrawiam.
I co ?
2 lata temu
Myślałam, że Dorota wyda oświadczenie, a tu nic. Ale poczekajmy. Pogoda zmienną jest.
aha..
2 lata temu
z tego co mnie wiadomo, to płuca nie bolą..
lubmy
2 lata temu
Jak widzę Ciebie kobieto , to myślę , jak w błędzie są SKANDYNAWOWIE , ze kobieta to tak sobie coś ? ! Oni są sobie winni , im nic już nie pomoże , ale piękności są tym co Nas wesprze w wierze kochania tych co my ich chcemy kochać .
fro
2 lata temu
Swiat powinien wyglądać inaczej . Ludzie których cenimy są Naszą istota i my ich utrzymujemy z własnej woli , Dorota Gardias - dołącz , bo za to że Ciebie lubimy to możemy Ciebie "nosić na rękach " Spróbój , mam nadzieję że się nie mylę .
Bądź sobą
2 lata temu
Osoba tak piękna , zawsze będzie kontrowersyjna , to nie podlega dyskusji .Ale dlaczego ty pięknoto jesteś buforem pomiędzy przekleństwem , a normalnością ? My też możemy Ciebie chołubić , bo piękność nie zna granic i wszędzie jest czymś co ludzie akceptują . Masz możliwość wyboru , bądź z nami , twój urok jest darem i wyborem opcji dla Ciebie . Jesteś fajną kobietą , czujesz to sama po sobie , ja z tym się zgadzam , może przekonałem Ciebie o twojej mocy , a jest ona naprawdę nie do pogardzenia .
Cebulandia
2 lata temu
Jestem odważny i mam ochotę udowodnić , że Pani Dorota jest zdrowa , mam ochotę zrobić test , lecz nie wiem czy tak mendialna osoba jest sama sobą stanowić - bo najpewniej jest sterowana przez kapitał tych co pracą SIĘ NIE ZCHAŃBILI . Chdzi o to ,ze " bujać to szweda , bo Polak się nie da " . I tylko o to mi chodzi , zgodzisz się aniele dla prawdy ?
666
2 lata temu
Ona jeszcze zyje? :(
Zenek
2 lata temu
Pitu pitu
Emka
2 lata temu
Ale płuca nie bolą, nie mają zakończeń nerwowych
Emka
2 lata temu
Ale płuca nie bolą, nie mają zakończeń nerwowych.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić