o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Koronawirus w Wielkiej Brytanii. Zakaz kontaktów intymnych

30
Podziel się

Wielka Brytania zmaga się z pandemią koronawirusa. Brytyjski rząd wprowadził trzy poziomy obostrzeń sanitarnych. Najnowsze restrykcje zakładają, że pary, które nie mieszkają ze sobą, nie będą mogły uprawiać seksu. Jest jednak jeden wyjątek.

Koronawirus w Wielkiej Brytanii. Zakaz kontaktów intymnych
Pary mieszkające osobno nie będą mogły uprawiać seksu (Pixabay)
bDgAOWbV

Brytyjski rząd zapowiedział wprowadzenie zakazu nocowania u osób, z którymi nie mieszka się na co dzień. Nowe ograniczenie obowiązywać będzie wszędzie tam, gdzie wprowadzono drugi, bądź trzeci poziom obostrzeń sanitarnych. Mają one na celu walkę z pandemią koronawirusa.

Nowe ograniczenia. Nakaz zachowywania dystansu społecznego

W miejscach w których obowiązuje drugi poziom obostrzeń, pary nadal będą mogły widywać się na świeżym powietrzu. Brytyjski rząd oczekuje jednak od nich przestrzegania zasad dystansu społecznego, noszenia maseczek i unikania kontaktu fizycznego.

bDgAOWbX
Obywatele mieszkający w drugiej strefie mogą nie zachowywać dystansu społecznego tylko w stosunku do innych osób ze swojego gospodarstwa domowego – podkreślił rzecznik brytyjskiego premiera James Slack.

Koronawirus w Wielkiej Brytanii. Zakaz kontaktów intymnych dla par mieszkających osobno

Londyn oraz hrabstwo Essex mają o północy zostać wpisane na listę obszarów objętych drugim poziomem obostrzeń. Oznacza to wiele utrudnień dla mieszkańców stolicy. Rzecznik premiera Johnsona wyjaśnił, że zastosowane ograniczenia mają na celu dobro obywateli.

Nie będzie wyjątków dla par, które mieszkają osobno, ponieważ celem obostrzeń jest przerwanie łańcucha transmisji koronawirusa. Naukowe dane wskazują, że to właśnie w pomieszczeniach jest największa szansa zarażenia się COVID-19 – stwierdził Slack.
bDgAOWcd

"Bańka wsparcia". Jest wyjątek od nowych obostrzeń

Od nowych zasad istnieje jeden wyjątek. Chodzi o osoby mieszkające całkowicie samotnie, lub o samotnych rodziców wychowujących niepełnoletnie dzieci. Takie osoby mogą stworzyć "bańkę wsparcia" z jednym innym gospodarstwem domowym.

"Bańkę wsparcia" może utworzyć na przykład mieszkający samotnie dziadek z jednym ze swoich dzieci, samotny rodzic z innym rodzicem lub przyjacielem, dwie samotne osoby, które mieszkają same, albo para, która nie mieszka razem. Jeśli osoba mieszka sama, ale jej partner ma współlokatora, to mogą oni tworzyć bańkę, ale współlokator nie może już tworzyć jej z innym gospodarstwem domowym.

Koronawirus w Wielkiej Brytanii

Walka z koronawirusem w Wielkiej Brytanii nadal trwa. Od początku pandemii wirusem zakaziło się tam około 562 tys. osób. Prawie 43 tysiące obywateli kraju zmarło na COVID-19.

bDgAOWce

Obejrzyj także: "Koronaparty" w Manchesterze. Brytyjczyk zorganizował domówkę na 200 osób

bDgAOWcy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
otco
2 tyg. temu
Ciekawe jak oni chcą to prawo wprowadzić w realne życie? Będą wszystkich inwigilować?
Jądrek
2 tyg. temu
Można uprawiać seks ale pod warunkiem zachowania odstępu 2 metry jeśli ktoś spełnia ta warunki to można.
Tulipan
2 tyg. temu
Gdyby na taki pomysł wpadł rząd PIs,to na 100% Laubnauer i spółka pojechałaby na skargę do Brukseli he!he!
bDgAOWcz
Tefal
2 tyg. temu
E tam...Moja stara zakaz seksu mi już dawno wprowadziła...A. Mieszkamy razem. A znajomy z pracy z nią nie mieszka , a oporów nie miała..
maniek
2 tyg. temu
Obywatele wprowadźmy zakaz rządzenia dla rządu
Najnowsze komentarze (30)
Gosia
1 tyg. temu
Bzdury co wy odpowiadacie nie siejcie głupot!
Kibała
1 tyg. temu
Tylko pozycja oralna 69 dozwolona .
ewa
1 tyg. temu
nie pomieszczenie tylko sekowanie całowanie wirusa przekzuje sie poprzez ślinę speremę wydzielinę z pochwy i bliskie odychanie
Bueee
1 tyg. temu
Nawet Bareja by tego nie wymyslił
Kris
2 tyg. temu
Dawno sie tak nie usmialem hehehe
mg123
2 tyg. temu
ORWELL śmieje się z góry. Faktycznie, zabraknie kontrolerów, to przerasta możliwości nawet takich dostojnych służb jak NKWD, STASI, UB i innych.
Sylwia
2 tyg. temu
To jest kompletna bzdura co tutaj jest napisane- zwykla nadinterpretacja !! Generalnie zostało powiedziane, ze rodziny nie mieszkające pod jednym dachem nie moja sie spotykać w domach.Ale jest również powiedziane ,ze domostwa jednoosobowe nadal moga sie laczyc (odwiedzać i nocować) z jedna wybrana rodzina. Tak wiec dopóki facet jeździ tylko do jednej dziewczyny to jest ok!
AKarta
2 tyg. temu
Śmieszy mnie co wypisują, szczególnie że mieszkam w ESSEX i nikt nie podchodzi do tego tak restrykcyjnie, i nikt nie ma zabronionego seksu! Ten tytuł to bzdura
bDgAOWcr
aaa
2 tyg. temu
Czyli tak : se ks -nie, chyba ze na swiezym powietrzu ? ; ) Latem to by przeszlo ale jesienia i zima ...
Królik
2 tyg. temu
Co na to PiS???
Majk
2 tyg. temu
No chyba że ma ponad 2 m to zachowa dystans
Alek
2 tyg. temu
A co to za dziwne intymne połączenie z tego na pewno zrodzi się covid !!!
fakt
2 tyg. temu
Nic nowego .W Polsce już wprowadzono zakaz kopulacji i onanizowania.
Ola
2 tyg. temu
Pogańskie kraj-muzułmańskie zasady
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić