o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Koronawirus w Wielkiej Brytanii. Zakaz kontaktów intymnych

30
Podziel się

Wielka Brytania zmaga się z pandemią koronawirusa. Brytyjski rząd wprowadził trzy poziomy obostrzeń sanitarnych. Najnowsze restrykcje zakładają, że pary, które nie mieszkają ze sobą, nie będą mogły uprawiać seksu. Jest jednak jeden wyjątek.

Koronawirus w Wielkiej Brytanii. Zakaz kontaktów intymnych
Pary mieszkające osobno nie będą mogły uprawiać seksu (Pixabay)
bDyEtWet

Brytyjski rząd zapowiedział wprowadzenie zakazu nocowania u osób, z którymi nie mieszka się na co dzień. Nowe ograniczenie obowiązywać będzie wszędzie tam, gdzie wprowadzono drugi, bądź trzeci poziom obostrzeń sanitarnych. Mają one na celu walkę z pandemią koronawirusa.

Nowe ograniczenia. Nakaz zachowywania dystansu społecznego

W miejscach w których obowiązuje drugi poziom obostrzeń, pary nadal będą mogły widywać się na świeżym powietrzu. Brytyjski rząd oczekuje jednak od nich przestrzegania zasad dystansu społecznego, noszenia maseczek i unikania kontaktu fizycznego.

bDyEtWev
Obywatele mieszkający w drugiej strefie mogą nie zachowywać dystansu społecznego tylko w stosunku do innych osób ze swojego gospodarstwa domowego – podkreślił rzecznik brytyjskiego premiera James Slack.

Koronawirus w Wielkiej Brytanii. Zakaz kontaktów intymnych dla par mieszkających osobno

Londyn oraz hrabstwo Essex mają o północy zostać wpisane na listę obszarów objętych drugim poziomem obostrzeń. Oznacza to wiele utrudnień dla mieszkańców stolicy. Rzecznik premiera Johnsona wyjaśnił, że zastosowane ograniczenia mają na celu dobro obywateli.

bDyEtWeB
Nie będzie wyjątków dla par, które mieszkają osobno, ponieważ celem obostrzeń jest przerwanie łańcucha transmisji koronawirusa. Naukowe dane wskazują, że to właśnie w pomieszczeniach jest największa szansa zarażenia się COVID-19 – stwierdził Slack.

"Bańka wsparcia". Jest wyjątek od nowych obostrzeń

Od nowych zasad istnieje jeden wyjątek. Chodzi o osoby mieszkające całkowicie samotnie, lub o samotnych rodziców wychowujących niepełnoletnie dzieci. Takie osoby mogą stworzyć "bańkę wsparcia" z jednym innym gospodarstwem domowym.

"Bańkę wsparcia" może utworzyć na przykład mieszkający samotnie dziadek z jednym ze swoich dzieci, samotny rodzic z innym rodzicem lub przyjacielem, dwie samotne osoby, które mieszkają same, albo para, która nie mieszka razem. Jeśli osoba mieszka sama, ale jej partner ma współlokatora, to mogą oni tworzyć bańkę, ale współlokator nie może już tworzyć jej z innym gospodarstwem domowym.

bDyEtWeC

Koronawirus w Wielkiej Brytanii

Walka z koronawirusem w Wielkiej Brytanii nadal trwa. Od początku pandemii wirusem zakaziło się tam około 562 tys. osób. Prawie 43 tysiące obywateli kraju zmarło na COVID-19.

Obejrzyj także: "Koronaparty" w Manchesterze. Brytyjczyk zorganizował domówkę na 200 osób

bDyEtWeD
bDyEtWeW
KOMENTARZE
(30)
otco
3 miesiące temu
Ciekawe jak oni chcą to prawo wprowadzić w realne życie? Będą wszystkich inwigilować?
Jądrek
3 miesiące temu
Można uprawiać seks ale pod warunkiem zachowania odstępu 2 metry jeśli ktoś spełnia ta warunki to można.
Tulipan
3 miesiące temu
Gdyby na taki pomysł wpadł rząd PIs,to na 100% Laubnauer i spółka pojechałaby na skargę do Brukseli he!he!
bDyEtWeX
Tefal
3 miesiące temu
E tam...Moja stara zakaz seksu mi już dawno wprowadziła...A. Mieszkamy razem. A znajomy z pracy z nią nie mieszka , a oporów nie miała..
maniek
3 miesiące temu
Obywatele wprowadźmy zakaz rządzenia dla rządu
Najnowsze komentarze (30)
Gosia
3 miesiące temu
Bzdury co wy odpowiadacie nie siejcie głupot!
Kibała
3 miesiące temu
Tylko pozycja oralna 69 dozwolona .
ewa
3 miesiące temu
nie pomieszczenie tylko sekowanie całowanie wirusa przekzuje sie poprzez ślinę speremę wydzielinę z pochwy i bliskie odychanie
Bueee
3 miesiące temu
Nawet Bareja by tego nie wymyslił
Kris
3 miesiące temu
Dawno sie tak nie usmialem hehehe
mg123
3 miesiące temu
ORWELL śmieje się z góry. Faktycznie, zabraknie kontrolerów, to przerasta możliwości nawet takich dostojnych służb jak NKWD, STASI, UB i innych.
Sylwia
3 miesiące temu
To jest kompletna bzdura co tutaj jest napisane- zwykla nadinterpretacja !! Generalnie zostało powiedziane, ze rodziny nie mieszkające pod jednym dachem nie moja sie spotykać w domach.Ale jest również powiedziane ,ze domostwa jednoosobowe nadal moga sie laczyc (odwiedzać i nocować) z jedna wybrana rodzina. Tak wiec dopóki facet jeździ tylko do jednej dziewczyny to jest ok!
AKarta
3 miesiące temu
Śmieszy mnie co wypisują, szczególnie że mieszkam w ESSEX i nikt nie podchodzi do tego tak restrykcyjnie, i nikt nie ma zabronionego seksu! Ten tytuł to bzdura
bDyEtWeP
aaa
3 miesiące temu
Czyli tak : se ks -nie, chyba ze na swiezym powietrzu ? ; ) Latem to by przeszlo ale jesienia i zima ...
Królik
3 miesiące temu
Co na to PiS???
Majk
3 miesiące temu
No chyba że ma ponad 2 m to zachowa dystans
Alek
3 miesiące temu
A co to za dziwne intymne połączenie z tego na pewno zrodzi się covid !!!
fakt
3 miesiące temu
Nic nowego .W Polsce już wprowadzono zakaz kopulacji i onanizowania.
Ola
3 miesiące temu
Pogańskie kraj-muzułmańskie zasady
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić