Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Lublin. Ratownik medyczny wyleciał z pracy po marszu antyszczepionkowców

540
Podziel się:

Ratownik medyczny przekonywał, że szpital tymczasowy w Lublinie jest niepotrzebny. Po marszu antyszepionkowców w Lublinie Robert Oleniacz został zwolniony z pracy.

Lublin. Ratownik medyczny wyleciał z pracy po marszu antyszczepionkowców
Ratownik antyszczepionkowiec zwolniony z pracy. Znamy powody (Facebook)

Całą sprawę nagłośnił "Dziennik Wschodni". Robert Oleniacz do poniedziałku dyżurował w szpitalu w Lubartowie. Wcześniej pracował w lubelskim pogotowiu. Szerszej publiczności dał się poznać jako... przeciwnik szczepień, tzw. segregacji sanitarnej oraz obostrzeń.

Oleniacz był gwiazdą sobotniego "Marszu o wolność" w Lublinie. Wygłosił na nim kilka kontrowersyjnych tez. Mężczyzna twierdził między innymi, że szpital tymczasowy w Lublinie był celowo "zapychany" pacjentami przed wizytą premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego w Lublinie.

Jego zdaniem testy na koronawirusa "pokazują bzdury", a statystyki covidowe są zawyżane.

Zwolniony z pracy

Jak czytamy, Oleniacz dostał w poniedziałek "propozycję nie do odrzucenia", czyli albo sam składa wypowiedzenie, albo zostanie zwolniony.

Oleniacz w mediach społecznościowych ponownie powtórzył swoje oskarżenia pod adresem medyków, podkreślając że nie wolno im zmuszać ludzi do udziału w eksperymencie medycznym.

Nie zgadzamy się z tezami, jakie wygłasza Robert Oleniacz, który otwarcie neguje fakty medyczne i godzi tym samym w dobre imię medyków oraz naszego szpitala. Decydując się jednak na takie wystąpienie musiał się liczyć z konsekwencjami służbowymi - poinformowała cytowana przez "Dziennik Wschodni" Wioleta Wojciechowska, rzeczniczka szpitala w Lubartowie.
Zobacz także: "Zrobiliście ze mnie złodzieja!". Emocje w studiu sięgnęły zenitu. Kukiz nie wytrzymał
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(540)
Ada
10 miesięcy temu
My was zamordysci będziemy szczepić 3 razy co roku do końca życia bo tego oragniecie.
Marek
10 miesięcy temu
Moja żona -szpitalny lekarz została na oddziale sama z koleżanką, obie niezaszczepione. Pozostali czterej lekarze zaszczepieni poszi na zwolnienie bozachorowali na covid.
Pacjent z Cov...
10 miesięcy temu
I bardzo dobrze. Głupi ratownik jest zdecydowanie gorszy od braku głupiego ratownika.....
drdre
10 miesięcy temu
Brawo Robert, już sami jankesi mówią że zaszczepieni chorują częściej niż ozdrowieńcy
RENCISTA
10 miesięcy temu
JEŚLI TE SZCZEPIENIA TO NIE EXPERYMENT MEDYCZNY-TO DLACZEGO NIE JEST ZASZCZEPIONE 100 % POSŁÓW -SENATORÓW-MEDYKÓW I LUDZI Z RZĄdu ??????????????? dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!
Rico
10 miesięcy temu
Słabo Robert z Twojej strony…brak dowodów naukowych, tworzysz tezy które nie maja potwierdzenia. Nie została rozwiązana z Tobą umowa za porozumieniem stron tylko zostałeś zwolniony DYSCYPLINARNIE! A skoro jest taki anty to oddaj ten dodatek Covidowy który brałeś w czasie pracy w WPR o tym nie powiesz??? Oszukałeś setki ludzi w Polsce. Nie wiem co się z Tobą stało ale normalny to ty nie jesteś
Sylwek
10 miesięcy temu
A podobno jest wolność słowa gwarantowana w naszym kraju. Ma facet prawo mówić to co myśli o covidzie i polityce z tym związanej.
Interesujace3
10 miesięcy temu
Poszukajcie na youtube wyrazenie: Mocne słowa ratownika medycznego Roberta O. na proteście w Lublinie
wychowawca mł...
11 miesięcy temu
Widząc tak wiele komentarzy negujących Covido-pierdolca jestem zbudowany!!! Widać społeczeństwo jest mądrzejsze niż się wydaje paru możnym tego świata i przygłupim specjalistom w dziedzinie wirusologii. Można powiedzieć, że naród się przebudził! Teraz tylko czekać jak reszta zrozumie,(że to wszystko obliczone jest na zyski farmaceutycznego biznesu) i powie kategoryczne DOSYĆ!!!
Smutne
11 miesięcy temu
Lelarze milczą bo mają raj finansowy w pandemii. Kilku podstawianych pseudomedykow celebrytów rządzi reszta cicho siedzieć.
Tadex
11 miesięcy temu
Szacunek dla ratownika! Lekarze to tchórze za kasę big pharmy. W prywatnych gabinetach mowia prawde co myślą o plandemii.
wuja
11 miesięcy temu
Szacunek Panie Robercie. Oby więcej takich ludzi.
tom
11 miesięcy temu
Murem za Robertem!
Prawda
11 miesięcy temu
JEŻELI KOGOS ZWALNIAJĄ Z PRACY ZA TO ŻE JEST PRZECIWNIKIEM TEGO WSZYSTKIEGO CO SIE DZIEJE. TO CALA OPOZYCJA CZY TO CELEBRYCI CZY MEDIA I WSZYSCY CO SĄ PRZECIW RZĄDOWI POWINNI BYC WYRZUCENI NA BRUK. NO TAK TO ROZUMIEM. CZY NIE TAK POWINNO BYC?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić