Mandat za miłosne igraszki w centrum Konina. Słowa mężczyzny zaskakują

65

Mężczyzna, który odbywał stosunek z kobietą w centrum Konina, został ukarany mandatem. Wcześniej ukarano też jego partnerkę.

Mandat za miłosne igraszki w centrum Konina. Słowa mężczyzny zaskakują
(Pixabay, Wikimedia Commons)

Mężczyzna oddający się miłosnym uniesieniom w centrum Konina został ukarany mandatem. 12 sierpnia informowaliśmy o parze kochanków, którzy oddali się aktowi seksualnemu w centrum miasta. Konsekwencje czynu poniosła wtedy jedynie kobieta. Ukarano ją mandatem karnym w wysokości 100 złotych.

Jak się okazuje, ukarano nie tylko kobietę. "Głos Wielkopolski" ustalił, że mężczyzna również otrzymał mandat w wysokości 100 zł. Został on zidentyfikowany przez funkcjonariuszy przez swoje ubranie. Okazało się, że wylegitymowano go niedługo przed miłosnym wybrykiem.

Miłosne uniesienia

Para oddała się miłosnym uniesieniom na skwerku w Koninie. Nie przeszkadzał im nawet fakt, że w pobliżu znajdują się zarówno dorośli, jak i dzieci. Niektórzy świadkowie uwiecznili zdarzenie kamerami telefonów.

Pomimo trudności ze zidentyfikowaniem kochanków udało się ukarać oboje mandatem w wysokości 100 złotych. Jak informuje "Głos Wielkopolski", po wszystkim mężczyzna powiedział, że "nie chce mieć nic wspólnego z tą kobietą".

Zobacz także: Podwyżka płacy minimalnej. "Tam gdzie rząd wie, że może stracić, rozdaje pieniądze"

Przeczytaj także:

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić