Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Matura 2021. Czas na język angielski rozszerzony! Co będzie na egzaminie?

0
Podziel się:

Trzy obowiązkowe egzaminy już za maturzystami. W piątek abiturienci przystąpią do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Czego należy się spodziewać?

Matura 2021. Czas na język angielski rozszerzony! Co będzie na egzaminie?
Matura 2021 (PAP)

W tym roku maturzyści nie muszą przystępować obowiązkowo do jednego pisemnego egzaminu na poziomie rozszerzonym. W związku z tym niektórzy już skończyli pisać matury.

Sporo osób przystąpi jednak do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Sprawdzenie wiedzy z tego przedmiotu rozpocznie się w piątek o godzinie 9:00.

RMF FM donosi, że chęć zdawania języka angielskiego na poziomie rozszerzonym zadeklarowało aż 58,5 procent maturzystów. To oznacza, że w piątek o godz. 9:00 arkusze zacznie wypełniać przeszło 158 tysięcy osób!

Matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym: arkusze, odpowiedzi, przecieki

Matura rozszerzona z języka angielskiego rozpocznie się w piątkowy poranek, z kolei około godziny 14:00 Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje arkusz.

Przed egzaminem maturzyści poszukują przecieków. Po sieci krążą różne plotki, ale trudno stwierdzić, czy znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Po maturze eksperci będą proponować rozwiązania. Wszystko po to, by maturzyści mogli oszacować, czy poszli w dobrym kierunku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić