o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Pałac Putina. Okoliczni mieszkańcy zabrali głos. Mówią, jaka jest prawda

244
Podziel się

Mieszkańcy Gelendżyku są bardzo zadowoleni z zatrudnienia, jakie dał im gigantyczny pałac Władimira Putina. Jednak nie wszystkim to odpowiada, a zachowanie ochrony rezydencji nazywają "wojskowym reżimem".

Pałac Putina. Okoliczni mieszkańcy zabrali głos. Mówią, jaka jest prawda
Pałac Putina jest wart około 1,3 mld dolarów. (YouTube)
bErIwLYR

Pałac Władimira Putina w Gelendżyku nad Morzem Czarnym powrócił na usta całego świata po filmie Aleksieja Nawalnego. Ogromna posiadłość ma 17 691 m2 i jest warta ponad miliardów dolarów. Po raz pierwszy wspominał o niej Boris Niemcow - słynny rosyjski opozycjonista, który został zastrzelony w 2015 roku.

Pałac Władimira Putina to cynizm

Boris Niemcow, zaciekły krytyk Putina, opublikował w 2012 roku raport dotyczący majątku premiera. Powiedział, że działania prezydenta i jego majątek to "cynizm w kraju, w którym 20 mln obywateli ledwo wiąże koniec z końcem". Wszystkim doniesieniom zaprzeczono. Kiedy Nawalny podjął temat na początku 2021 roku ponownie zaprzeczono, a przyjaciel Putina Arkadij Rotenberg powiedział, że pałac należy do niego.

bErIwLYT

Według niedawnego sondażu przeprowadzonego przez niezależne rosyjskie Centrum Lewady, jeden na czterech Rosjan oglądał film Nawalnego. Jednak jedna trzecia widzów nie wierzy w przedstawione w nim informacje. 77 proc. osób, które oglądały film lub zna jego zawartość, stwierdziło, że nie zmieniło to ich stosunku do Władimira Putina.

Zobacz także: Rosja. Aleksiej Nawalny aresztowany. Bartłomiej Sienkiewicz: "To jest heroizm"

Jak przekazuje SkyNews, mieszkańcy okolicy wydają się zadowoleni z tego, że pałac powstał. Dzięki gigantycznemu kompleksowi wiele z nich miało zatrudnienie przy budowie, a teraz pracują przy różnych obiektach, które znajdują się na tym gigantycznym terenie.

bErIwLYZ
Wszyscy tu pracują, wszyscy są szczęśliwi, nie tylko we wsi, w całym regionie Krasnodar. Wszystko, co tu mamy, jest dzięki temu - powiedziała jedna z kobiet.

Nie wszyscy są zadowoleni, ponieważ pałac prezydenta w okolicy oznacza wiele ograniczeń. Nie można chodzić po okolicznych lasach, a ochrona pilnuje czy ktoś się nie podchodzi zbyt blisko rezydencji. Leonid Bolbat, powiedział, że nie ma mowy o robieniu zdjęć czy nagrywaniu. Można się także spodziewać wizyty służb specjalnych.

bErIwLZa
Jeśli zatrzymasz samochód w pobliżu bazy straży granicznej, natychmiast wyjdą, zapytają, kim jesteś i powiedzą, że masz trzy sekundy na opuszczenie tego obszaru. Stworzyli tam rodzaj wojskowego reżimu - powiedział.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErIwLZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(244)
fufu
5 miesięcy temu
A o polskim zamku nic nie napiszeci ,bo niewolno
Karol
5 miesięcy temu
17 691 m2. Ale posiadłość. Niecałe 2 hektary.Takie latyfundia znajdziemy w każdym powiecie w Polsce. Tylko że nie nad Morzem Czarnym. Czyli rodacy nie są gorsi od Putina. Viva Polonia.
234
5 miesięcy temu
A jakie pałace ma trampek
bErIwLZv
nerwus
5 miesięcy temu
Ajak jest w Polsce oglądacie programy Kasi Dowbor ale tam przebija bogactwo patrzcie na swoje podwórko ilu polaków zyje w biedzie ile dzieci błaga o pieniądze na leczenie .
taaa
5 miesięcy temu
Cała FR to reżim.
sor
5 miesięcy temu
putin car a bieda ludzi go mie obchodzi.
historia
5 miesięcy temu
Ilu chłopów umarło przy budowie Petersburga dla cara Piotra I? Prawdopodobnie kilkadziesiąt tysięcy.
jak zawsze
5 miesięcy temu
Bogaty pałac i bieda prowincji.
ech
5 miesięcy temu
Nic go Rosja nie obchodzi. Władza i kasa.
wiem
5 miesięcy temu
Kompleksy. Urodził się w biedzie.
pol
5 miesięcy temu
Członkowie PZPR w Polsce też chwalili jak jest dobrze, cała reszta się nie liczyła.
Jrvd
5 miesięcy temu
A cała wieś Sikorskiego?
Nikoś
5 miesięcy temu
Tym się głównie różnimy od Rosjan, że my kochamy wolność a oni dyktatorów i jak głodne psy cieszą się jak rzucają im ochłapy.
bErIwLZn
iwan
5 miesięcy temu
ciekawe czyj zamek buduje sie w stobnicy natura 2000
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić