Nie chciało mu się iść do pracy. Myślał, że jest sprytny

3

Brandon Soules jeszcze do niedawna był zatrudniony w The Tire Factory w Coolidge w stanie Arizona. 19-latek stracił jednak stanowisko w nietypowych okolicznościach. Pewnego dnia nie miał ochoty iść do pracy. Uznał, że najlepszą wymówką będzie... porwanie.

Nie chciało mu się iść do pracy. Myślał, że jest sprytny
Brandon Soules udawał, że padł ofiarą porwania (Coolidge Police Department)

Brandon Soules został odnaleziony na poboczu drogi. 19-latek miał zakneblowane usta chustą oraz związane z tyłu ręce. Gdy na miejscu zjawili się funkcjonariusze policji, poinformował, że został uprowadzony przez dwóch zamaskowanych mężczyzn. Mieli go ogłuszyć, a następnie wciągnąć do auta.

Poinformował nas, że został uderzony w głowę i wepchnięty do samochodu przed jego domem – przekazał Mark Tercero z Departamentu Policji Coolidge (NBC12).

Upozorował własne porwanie. Nie od razu przyznał się do winy

Funkcjonariusze policji rozpoczęli poszukiwanie oprawców 19-latka. Sam Brandon Soules zeznał, że został porwany ze względu na wielką sumę pieniędzy, którą dysponował jego ojciec. Oprawcy chcieli wejść w jej posiadanie i dlatego uprowadzili nastolatka.

Mimo że do uprowadzenia miało dojść przed domem 19-latka, na nagraniach z monitoringu nie zarejestrowano niczego podejrzanego. Skonfrontowany z tymi ustaleniami Brandon Soules przyznał, że w rzeczywistości sfingował własne porwanie, ponieważ nie chciał iść do pracy.

Poinformował nas, że najpierw wepchnął do ust chustkę. Następnie zdjął swój pas i związał nim ręce – wyjaśnił Mark Tercero (Mirror).

Utrata pracy to tylko jedna z konsekwencji, z jakimi będzie musiał zmierzyć się Mark Tercero. 19-latek odpowie również za złożenie na policję fałszywego zawiadomienia.

Zobacz także: Zobacz też: Małpa i próba porwania dziecka. Zaskakujące nagranie
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić