o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Poszły na grzyby z dzieckiem. Dramat w Brodnicy

79
Podziel się

3-letni chłopiec w trakcie grzybobrania oddalił się od matki i przepadł bez śladu. Na szczęście w tej historii wszystko dobrze się skończyło.

Poszły na grzyby z dzieckiem. Dramat w Brodnicy
(Policja)
bDnqMgid

Sezon na grzyby trwa w najlepsze, a lasy są oblegane przez Polaków. Policja na każdym kroku apeluje, aby zachować szczególną ostrożność, bo w trakcie grzybobrania bardzo łatwo się zgubić. Niestety i tak dochodzi do dramatów.

Dziecko zaginęło w lesie

Policja tym razem opisuje sytuację, która miała miejsce w lesie na terenie Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) w minioną sobotę. 25-letnia kobieta wybrała się na grzyby z koleżanką i 3-letnim synem. W trakcie grzybobrania dziecko nagle zniknęło bez śladu.

bDnqMgif

Kobiety przez kilkanaście minut na własną rękę szukały malucha, ale bezskutecznie. W końcu zgłoszono sprawę na policję. Na nogi postawiono wszystkich okolicznych policjantów i strażaków. W akcji poszukiwawczej wykorzystano także psa tropiącego.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Chłopiec udał się w kierunku samochodu mamy. Tam przez przypadek odnaleźli go inni grzybiarze. Dziecku nic się nie stało.

To zdarzenie to przykład, że zabieranie dzieci do lasu na grzybobranie wiąże się z bacznym sprawowaniem nad nim opieki. Pamiętajmy, aby dziecka nawet na chwilę nie pozostawiać samego i nie tracić go z pola widzenia - apeluje policja.
bDnqMgil
Zobacz także: Polskie trufle. "Po ośmiu latach od rozpoczęcia projektu są pierwsze owocniki"
bDnqMgiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(79)
słowianka
2 miesiące temu
Niezłą orientacje przestrzenną miał ten dzieciak. Pamietał jak dojść do samochodu.
Kpiarz
2 miesiące temu
Dobrze, że nie miał kluczyków. Odjechałby i szukaj wtedy wiatru w polu... 😁
Daquick
2 miesiące temu
Dziecko mądrzejsze od matki- wiedziało gdzie się udać, w przeciwieństwie do niej. A tak przy okazji- zostawiajmy swój numer telefonu za szybą samochodu, kiedy idziemy do lasu, jest wiele przypadków, w których to po prostu pomaga.
bDnqMgiH
JA
2 miesiące temu
Kolejny artykuł z nagłówkiem który nie jest adekwentny do treści materiału
Bonk
2 miesiące temu
"Sezon na grzyby trwa w najlepsze, a lasy są oblegane przez Polaków." to ostatnie slowo dziwnie brzmi, bo przeciez w polskich lasach to normalne ze sa Polacy.Wyglada jakbuy pisal ktos z Marsa albo zza granicy
Najnowsze komentarze (79)
Mamusia
2 miesiące temu
Niewiele brakowało i by mi przepadło 500+
asdasdasdasd
2 miesiące temu
breloczek z imieniem nazwiskiem i nr telefonu do mamy na reku
Furman
2 miesiące temu
Redaktor nie douczony napisał to co wymyślił - WOLNE MEDIA!!
babcia12345
2 miesiące temu
Bezmyslnosc mlodych matek jest porazajaca. W Morskim Oku matka trzymala w nosidalch dziecko noworodka ,czerwonego z goraca bo byl dotkliwy upal ale ONE teraz nie rzygnuja z niczego jak maja potomstwo i wykorzytuja fakt posiadania sprzetow do przenoszenie i przewozenia dziecka zeby rzystac z zycia
Strażak OSP
2 miesiące temu
Redaktor nie postarał się. Zdarzenie miało miejsce w Zasadach tj. miejscowości oddalonej około 20 km od Brodnicy, dziecko odeszło w przeciwnym kierunku niż znajdował się samochód. Do poszukiwań zostali włączeni: policja i strażacy, ale po dojechaniu na miejsce dziecko się odnalazł. Brałem udział w akcji poszukiwawczej.
doda
2 miesiące temu
dla mnie nierozsądne jest zabierać 3 latka na grzyby do lasu, przecież takie dzieci nie rozróżniają jeszcze dobrych rzeczy od złych i wszystko wkładają do buzi a trujących owoców jest dużo w lesie
Xxc
2 miesiące temu
A matce zostanie postawiony zarzut narażenie dziecka na utratę życia lub zdrowia bo pozostawał pod jej opieką itd itd......
Aaagggooo
2 miesiące temu
Można,patrzy się w podłoże i szuka grzybów a nie na dziecko.No nauczka,ale to nie znaczy,że matka jest zła.Sroga nauczka
bDnqMgiz
Wilcy
2 miesiące temu
A my mieliśmy już obiadek i nic .
Gdzie dramat
2 miesiące temu
Skoro wszystko dobrze się skończyło ?
ciekawe
2 miesiące temu
Najpierw nagonka była na śluby i wesela, teraz codziennie na grzybiarzy. Widać że chcą wprowadzić opłaty za zebrane grzyby. Wszędzie kasy szukają czy jak?
jaca
2 miesiące temu
3 latek trafil do auta a mama nie
DFG
2 miesiące temu
Ta jasne, chyba po godzinie zaczely szukac ze nie mogly go znalezc
Tommy
2 miesiące temu
Fajnie że się tak skończyło ale głosowałbym za nominacją do nagrody Darwina.. dla matki..
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić