Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Prawie zginęła z rąk własnego ojca. Dziewczynka podziękowała wybawicielom

9
Podziel się

Noura miała zaledwie sześć lat, gdy własny ojciec dźgnął ją nożem. Przeżyła londyńskim policjantom, którzy znaleźli dziewczynkę i ocalili. Dziś cała i zdrowia spotkała się z funkcjonariuszami i osobiście im podziękowała. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Prawie zginęła z rąk własnego ojca. Dziewczynka podziękowała wybawicielom
Noura miała zaledwie sześć lat, gdy omal nie padła ofiarą nożownika. Dziewczynka jest wdzięczna policjantom za uratowanie jej życia (Metropolitan Police)
bEIPeggR

Jak podaje Metro UK, dziś Noura ma siedem lat. Dramat, który przeżyła, rozegrał się w maju ubiegłego roku w Brent w północno-zachodnim Londynie. Dziewczynka została wówczas ciężko dźgnięta nożem przez swojego ojca i istniało poważne ryzyko, że nie przeżyje.

Policjanci uratowali dziewczynkę. Teraz im podziękowała

Policjantów zaalarmowali krewni ofiary, którzy w chwili wypadku przebywali na terenie Austrii. Gdy jednak wysłano do nich zdjęcia z obrażeniami kłutymi, potraktowali wiadomości poważnie i zawiadomili o wszystkim londyńskich funkcjonariuszy.

bEIPeggT

Na pomoc dziewczynce ruszyli funkcjonariusze Ryan Legge i Ahmet Mavitunali. Ponieważ nie znali dokładnego adresu, pod którym przebywała ranna Noura, po drodze omyłkowo zapukali do kilku innych mieszkań. Kiedy w końcu znaleźli się we właściwym, zastali na podłodze zakrwawione i nieprzytomne dziecko.

Za atak na córkę ojciec Noury został skazany na 22 lata pozbawienia wolności. Mimo obaw lekarzy, że do końca życia będzie zmagała się z problemami neurologicznymi, dziewczynka wróciła do pełni sił. Spotkała się również z funkcjonariuszami, którzy uratowali jej życie, aby osobiście podziękować.

bEIPeggZ

Wdzięczności wobec policjantów nie kryje również Luna Di Raimondo, matka Noury. Przy okazji podziękowała również ratownikom medycznym, którzy stanęli na wysokości zadania i jeszcze przed dotarciem do szpitala zaopiekowali się jej córką. Dumna z funkcjonariuszy jest także Sara Leach, ich przełożona.

To był brutalny atak na małą dziewczynkę, popełniony przez osobę, która powinna się nią opiekować. To dobrze, że obaj oficerowie zostali docenieni za ich szybką reakcję (...). Wraz z Nourą zasługują na pochwałę za odwagę i opanowanie — podkreśliła Sara Leach (Metro UK).
Zobacz także: Zobacz też: Uwięzieni w podtopionym samochodzie. Policja ruszyła na ratunek
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEIPeghu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Nemeczek
miesiąc temu
Tam policja ratuje, u nas dobija
Do o2
miesiąc temu
Zrobicie wreszcie porządek z tymi pornoreklamami? Już mnie to 🤬
Ciekawski
miesiąc temu
Z jakiego kraju pochodzi ten Mehmet który jej to zrobił?
bEIPeghv
Madam
miesiąc temu
3515 Mimo ze jestem modelka to tez mnie swedzi brukselka. Obys ja przeczyscil na ruchamy.top
Madam
miesiąc temu
1051 Mimo ze jestem modelka to tez mnie swedzi brukselka. Obys ja przeczyscil na ruchamy.top
Madam
miesiąc temu
2312 Mimo ze jestem modelka to tez mnie swedzi brukselka. Obys ja przeczyscil na ruchamy.top
uczen
miesiąc temu
Tak konczy sie mieszanie ras.
Madam
miesiąc temu
1971 Mimo ze jestem modelka to tez mnie swedzi brukselka. Obys ja przeczyscil na ruchamy.top
Jack
miesiąc temu
Policjanci uratowali jej życie, czy ratownicy - bo to ogromna różnica.W takiej sytuacji wysyłana jest karetka i policja - to kto ratuje życie poszkodowanych ? Policja poprzez wezwanie pogotowia z automatu???
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić