Pułapka na cmentarzu. Kobieta ostrzega mieszkańców Poznania

104

Burzę w sieci wywołał post jednej z odwiedzających cmentarz w poznańskim Miłostowie. Kobieta podczas wizyty w nekropolii natknęła się na pułapkę: niezabezpieczoną strzykawkę z niezidentyfikowaną substancją.

Pułapka na cmentarzu. Kobieta ostrzega mieszkańców Poznania
Na cmentarzu Miłostowo znaleziono strzykawki (Facebook)

Sprawa odbiła się na Facebooku szerokim echem. Na portalu społecznościowym pani Ania zamieściła wpis informacyjny ze zdjęciem. Internautka postanowiła nagłośnić sprawę niepokojącego znaleziska na cmentarzu w poznańskim Miłostowie.

Pani Ania podczas wizyty na cmentarzu znalazła niezabezpieczoną strzykawkę. Autorka wpisu oskarżyła niezidentyfikowanego sprawcę o jej celowe podłożenie w celu okaleczenie kogoś podczas sprzątania. Niepokój zwrócił również fakt niezidentyfikowanej substancji znajdującej się wewnątrz narzędzia. Post zyskał wielką popularność i został udostępniony przez ponad 1200 osób.

Uwaga! Cmentarz Komunalny na Miłostowie w Poznaniu. Jakiś idiota wkłada takie strzykawki w kwiaty w taki sposób, żeby się nadziać na igłę. Nie wiadomo jaka substancja jest w strzykawce. Uważajcie podczas sprzątania grobów i uważajcie na dzieci - napisała internautka.

Sprawą zajął się portal epoznan.pl. Dziennikarze tej redakcji skontaktowali się z administracją cmentarza na Miłostowie. Jej pracownik oświadczył jednak, że nic mu na ten temat nie wiadomo. Mimo to zaapelował do odwiedzających cmentarz o ostrożność.

Nie poinformowano nas o takim incydencie - powiedział portalowi epoznan.pl pracownik cmentarza.
Zobacz także: "Kuriozum!" Andrzej Duda na celowniku. Piotr Zgorzelski nie szczędził mocnych słów
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić