"Rosja walczy teraz o swoją niepodległość". Kuriozalne słowa Putina

Władimir Putin przyzwyczaił nas, że często wypowiada się w sposób oderwany od rzeczywistości. Teraz w swoim wystąpieniu przyznał, że jego kraj walczy o swoją niepodległość i przetrwanie, gdyż... został zaatakowany.

"Rosja walczy teraz o swoją niepodległość". Kuriozalne słowa Putina
"Rosja walczy teraz o swoją niepodległość". Kuriozalne słowa Putina (GETTY, Contributor)

Rosyjska propaganda odgrywa bardzo ważną rolę w sposobie rządzenia państwem, jaki stosuje prezydent Władimir Putin. Najbardziej narażeni są na nią starsi ludzie, którzy mają utrudniony dostęp do rzetelnych informacji i ślepo wierzą w każde słowo.

Na jednym z ostatnich wystąpień Putin przekonywał słuchaczy, że to... Ukraina zaatakowała w 2022 roku Rosję, a jego kraj tylko broni się wobec tej agresji.

Jak wiadomo, nasz kraj walczy o swoje żywotne interesy i prawo do niezależnego i suwerennego rozwoju. Niestety, ale nasi przeciwnicy zmusili nas do obrony tych interesów za pomocą siły. Walczymy z tymi, których wyszkolono do walki z Rosją na terytorium sąsiedniego państwa - powiedział Władimir Putin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dlaczego ISIS zaatakowało Rosję? Ekspert tłumaczy

Rosyjska gospodarka nie ma się tak źle, jak chcieliby najzagorzalsi przeciwnicy Moskwy, ani tak dobrze, jak prezentuje to kremlowska propaganda. Mimo to Władimir Putin cały czas apeluje do narodu, aby przestrzegali wszystkich norm i wytycznych, jakie wygłasza do nich władza.

Wszystko co robimy w naszych sferach życia, należy poświęcić sukcesowi Rosji. W żadnym wypadku nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek rozluźnienie. Musimy zachęcać wszystkich obywateli, do ścisłego przestrzegania wszystkich norm i wytycznych - dodaje rosyjski dyktator.

Złe wiadomości za mieszkańców Rosji

Według analityków cytowanych przez agencję Reutera reżim Władimira Putina może nie osiągnąć celu w zakresie dochodów budżetowych na 2024 r., a przez to być zmuszony do podwyższenia podatków od działalności gospodarczej. Wszystko po to, żeby znaleźć pieniądze na zbrojenia i wojnę w Ukrainie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić