aktualizacja 

Ruski Bród. Wsadził głowę do włazu od szamba. Doszło do tragedii

19

Tragedia w Ruskim Brodzie (woj. mazowieckie). 65-latek chciał zajrzeć do przydomowego szamba, włożył głowę do włazu i utknął. Kiedy przyjechała pomoc mężczyzna już nie żył.

Ruski Bród. Wsadził głowę do włazu od szamba. Doszło do tragedii
65-latek chciał zajrzeć do przydomowego szamba, włożył głowę do włazu i utknął. Kiedy przyjechała pomoc mężczyzna już nie żył. (Facebook)

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę 30 grudnia w Ruskim Brodzie w gminie Przysucha. Mężczyzna prawdopodobnie chciał zajrzeć do szamba, włożył więc głowę i jedną rękę do włazu od szamba.

Mężczyzna zaklinował się we włazie. Żona 65-latka poprosiła o pomoc sąsiadów, którzy uwolnili mężczyznę, jednak był on już nieprzytomny. Na miejsce wezwano straż i pogotowie. Niestety mimo reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Nie wiadomo co było przyczyną śmierci. Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok w celu ustalenia, czy doszło do zatrucia gazami wydzielającymi się ze ścieków.

Na miejscu tragedii pracowali przysuscy policjanci, funkcjonariusze Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej z Przysuchy oraz druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zobacz także: Łabędź w kanalizacji. Nietypowa interwencja policji w Nowym Jorku
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić