Straszliwa bijatyka w Zakopanem. Pobitego reanimowano na ulicy
W nocy z soboty na niedzielę w Zakopanem doszło do bijatyki z udziałem kilku osób. Jedna z nich w ciężkim stanie trafiła do szpitala.
Źródło zdjęć: © Policja
Grupa około pięciu turystów została napadnięta przez nieznanych mężczyzn na ul. Kościuszki tuż obok skrzyżowania z Krupówkami w Zakopanem. Wywiązała się potężna bijatyka. Jedna z napadniętych osób była kopana na ziemi.
Aż zagwiżdżesz z zachwytu. Trik, który musi znać każdy Polak
Dwie napadnięte osoby zostały ranne, jedna lekko, druga ciężko. Konieczna była reanimacja najbardziej pobitego mężczyzny. Poturbowanego niezwłocznie przetransportowano do szpitala.
Sprawcy po pobiciu mężczyzn zbiegli z miejsca zdarzenia. Musiała interweniować tam policja w postaci kilku patroli. Policyjni technicy odgrodzili miejsce zdarzenia i przeprowadzili oględziny.
Minionej nocy ok. 2.00 na ul. Kościuszki w Zakopanem grupę osób zaatakowali nieznani mężczyźni. Wywiązała się bijatyka, w wyniku której 25-latek z powiatu nowotarskiego najprawdopodobniej po uderzeniu w głowę stracił przytomność. Napastnicy uciekli. Na miejscu pierwszy z policyjnych patroli był bardzo szybko i to policjanci jako pierwsi podjęli akcję ratowania życia poszkodowanego. Ranny mężczyzna przez chwilę nie dawał oznak życia. Po chwili reanimację przejęli ratownicy z zakopiańskiego pogotowia. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Medycy określają jego stan jako poważny - zagrażający życiu - poinformowała zakopiańska policja.
Niezwłocznie policyjne patrole prowadziły poszukiwania sprawców, a śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Powiadomiono prokuratora. Zabezpieczamy nagrania z kamer monitoringu i przesłuchujemy świadków. Czynności mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia i ustalić sprawców trwają - dodała.
Źródło artykułu: o2pl