o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Uratował dziecko z rąk pedofila. Proces trwa

59
Podziel się

Vladimirowi Sankinowi grozi 15 lat więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci pedofila, z którego szponów uratował 14-letniego chłopca. Za mężczyzną stanęło murem tysiące osób.

Uratował dziecko z rąk pedofila. Proces trwa
Zdjęcie Vladimira Sankina z żoną Poliną. (Facebook)
bDnMKUgl

Tą sprawą żyje cała Rosja. 34-letni Vladimir Sankin dla wielu jest bohaterem, jednak to, co zrobił, podlega surowej karze. Mężczyzna czeka na rozprawę sądową, grozi mu 15 lat pozbawienia wolności.

Sankin został zaczepiony na ulicy przez zrozpaczonego chłopca. Nastolatek powiedział, że jego 14-letniego kolegę uwięził starszy mężczyzna i nie chce go wypuścić. Sankin włamał się do mieszkania i uratował chłopca z rąk oprawcy, który kazał mu się rozebrać pod groźbą śmierci.

bDnMKUgn

W mieszkaniu doszło do bójki. Sankin uderzył pedofila kijem, a ten upadając uderzył głową o próg. W wyniku powikłań zmarł.

Nie spodziewałem się, że w ogóle umrze. Uratowałem dwoje dzieci przed nim - powiedział Sankin.

Proces w sprawie trwa. Sankinowi grozi 15 lat więzienia za "umyślne spowodowanie poważnych obrażeń ciała, skutkujące śmiercią ofiary przez zaniedbanie".

bDnMKUgt

Wiele osób staje murem za mężczyzną. Petycję w jego sprawie podpisało 70 000 osób. Sankin przebywający obecnie w areszcie domowym dziękuje tym, którzy walczą o jego wolność. Mówi, że każdy mężczyzna postąpiłby w ten sposób.

Jest prostym facetem, który nie mógł przejść obok pedofila i chronił dzieci przed tym gwałcicielem - powiedział prawnik Sankina Shota Gorgadze.

Znany chirurg Jewgienij Ionis również poparł oskarżonego. Stwierdził, że Sankin działał odruchowo i w obronie własnej oraz chłopców, których uratował.

bDnMKUgu
Postąpiłbym tak samo. Nie wzywam do łamania prawa, ale jestem ojcem trójki dzieci. A we wszystkich dzieciach widzę swoje własne odbicie - mówi Sankin.

Warto wspomnieć, że mężczyzna, który zaatakował chłopców był już skazany. Odsiedział 11 lat wyroku m.in. za "pedofilię i brutalne akty seksualne".

Zobacz także: Wybory w USA. Leszek Miller o gratulacjach Andrzeja Dudy. Użył "delikatnych" słów
bDnMKUgO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(59)
Moje marzenie
3 tyg. temu
Powinien dostać medal a nie wyrok
Lupus
3 tyg. temu
BOHATER!!!!!!! Trzeba nam na świecie takich więcej!!!!!!
Aaaaaaa
3 tyg. temu
To jest Rosja, ten kraj nie jest tak zepsuty przez lewice wiec jestem prawie pewien że chłop niedługo będzie wolny
bDnMKUgP
Assa
3 tyg. temu
W europie gdyby bialy tak postąpił z przybyszem z dalekiego Wschodu to został by zlinczowany jako rasista , natomiast gdyby to przybysz z bliskiego Wschodu zaatakował białego ratując dzieci to by mu jeszcze pomnik normalnie postawili
Jarosław
3 tyg. temu
Trzeba chronić Nasze Polskie dzieci przed takimi drapieżcami seksualnymi jak Paweł Jaworski - żołnierze Chrystusa, czy Robert Bąkiewicz - marsz narodowców, i przed całą rzeszą im podobnych żyjących z handlu żywym towarem. Jaworski do tej pory nie oddał pieniędzy w hiszpańskim burdelu jak z niego uciekł po wykonanych usługach !!!!
Najnowsze komentarze (59)
kolo
2 tyg. temu
Chłopie zapraszamy do Polski z otwartymi ramionami dostaniesz tu azyl wielkie pokłony.
Kaśka
2 tyg. temu
Policji tam nie mają? Nie mógł sprawy zgłosić tylko udał się na samosąd i zabił.
Juhas
2 tyg. temu
W Rosji to może jest jakieś prawo, ale obowiązuje wyłącznie zwykłych ludzi.
Juhas
2 tyg. temu
W Rosji to może jest jakieś prawo, ale obowiązuje wyłącznie zwykłych ludzi.
Marcin
2 tyg. temu
No to teraz bierzemy tego baseballa, robimy na nim jedno nacięcie - ale takie małe, z boku, żeby się jescze dużo zmieściło - i idziemy do polskich kościołów!
Sędzia amator
2 tyg. temu
Facet macho działa nie zastanawiając się długo, więc nie zabójstwo z premedytacją, nieumyślne plus zero mataczenia. Duże okoliczności łagodzące. Sprawy wymknęły się spod kontroli.
hiroł
2 tyg. temu
Zabrakło by biskupów gdyby Wladimir zabrałby się za robotę na poważnie.
UNIEWINNIĆ
2 tyg. temu
Może jakaś petycja do prezydenta Rosji z prośbą o ułaskawienie/odstąpienie od skazania ze względu na wyjątkowy rodzaj sprawy. Tylko drogą prawnąda się to załatwić.
bDnMKUgH
Smutne
2 tyg. temu
Niestety w Polsce wygląda to identycznie. Poszukajcie sobie sprawy z przed kilku lat, gdzie niepełnosprawny na wózku inwalidzkim uratował kobietę przed gwałcicielem w parku w krzakach, z wykorzystaniem rewolweru czarnoprochowego. Oczywiście zamiast medalu dostał zarzuty. Mamy chore prawo i chorą prokuraturę.
awd
2 tyg. temu
W więzieniu bedzie BOGIEM !
Justiceman
2 tyg. temu
A powinien grozić mu medal i nagroda pieniężna
York
2 tyg. temu
Brawo TY ..
popieram_go
2 tyg. temu
Zapraszamy do Krakowskiej Kurii !!!
Annakonda
2 tyg. temu
Jestem z Toba Sankin👊👊👊 zrobilabym to samo!!! Masz wszystkich rodzicow za soba. Nie poddawaj sie. Jestes wielki.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić