Wpadka youtubera. Wjechał luksusowym autem do Bałtyku i... ugrzązł

166

Influencerska pokazówka w Kołobrzegu zakończyła się wpadką. Youtuber wjechał luksusowym autem do Bałtyku i… zakopał się w piasku. Do wyciągnięcia samochodu potrzebna była pomoc innego pojazdu. Jak na razie nie wiadomo, czy kierowca posiadał zezwolenie na wjazd na plażę.

Wpadka youtubera. Wjechał luksusowym autem do Bałtyku i... ugrzązł
YuTuber wjechał luksusowym autem do Bałtyku i zakopał się w piasku (YouTube)

Cel wydarzenia był szczytny. 22 czerwca w Kołobrzegu odbyła się charytatywna impreza "Positive Ways", podczas której zbierano fundusze na pomoc chorym dzieciom i remonty domów samotnej matki w Poznaniu i Kiekrzu. Z tej okazji na plażę zjechali się właściciele luksusowych aut sportowych.

Incydent podczas charytatywnej imprezy. YouTuber zakopał się w Bałtyku

W pewnym momencie podczas eventu doszło do nietypowej sytuacji. Związany z branżą motoryzacyjną youtuber Budda postanowił wjechać swoją drogą terenówką do wody i… ugrzązł w mokrym podłożu.

Na fanpage’u Positive Ways pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak dwa ekskluzywne auta są zaparkowane w Bałtyku. Obraz robi wrażenie, jednak rzeczywistość była nieco bardziej skomplikowana.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Bezowocne próby wydostania się kierowcy z grząskiego piasku zostały uwiecznione na nagraniu, udostępnionym przez lokalny portalu eKGpl. Ostatecznie potrzebna była pomoc innego pojazdu.

Akcja ratunkowa samochodu trwała dobre kilkadziesiąt minut. W końcu auto zostało wyciągnięte za pomocą lin holowniczych.

Jak na razie nie wiadomo, czy youtuber i jego kolega mieli pozwolenie na wjazd na plażę. Generalnie wjazd aut nad morze jest zabroniony, a mandat wynosi 500 zł.

Wjechanie na nadmorską plażę jest naruszeniem przepisów ustawy o obszarach morskich RP i administracji morskiej. Bez odpowiedniego zezwolenia dyrektora urzędu morskiego za taki manewr grozi grzywna do 5 000 zł.

Zobacz także: Samochodem w upały? Dr Sutkowski przestrzega
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić