o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
|

Zawrzało po wypowiedzi Janusza Gajosa. Posłanka PiS nazwała go prostakiem

42
Podziel się

Nie milkną echa słów, które wybrzmiały z ust Janusza Gajosa podczas festiwalu Pol'and'Rock. Celebryta dosadnie wypowiedział się na temat Jarosława Kaczyńskiego. Teraz spada na niego fala krytyki – m.in. ze strony posłanki PiS Beaty Mazurek i ministra Piotra Glińskiego.

Zawrzało po wypowiedzi Janusza Gajosa. Posłanka PiS nazwała go prostakiem
Janusz Gajos wywołał burzę (ONS)
bDePRqtN

Podczas festiwalu Pol'and'Rock Janusz Gajos sporo mówił o aktorstwie. Nie zabrakło jednak również wątku politycznego. Celebryta wygłosił ostry komentarz.

Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił polskie społeczeństwo na pół. To jest zbrodnia – stwierdził Gajos.

Zestawiał wspomniany proces z mechanizmami, które stworzyły hitleryzm. Aktor wywołał burzę. I to niemałą. Jego słowa są komentowane przez wiele osób. Głos w tej sprawie zabrała m.in. europosłanka Beata Mazurek.

bDePRqtP
Wyraźnie widać, że PRL, 'Czterej pancerni i pies' odcisnęły trwały ślad na mózgu Gajosa. Bardzo przekonująco zagrał rolę zdegenerowanego prokuratura w filmie 'Układ'. Pewnie, to tylko przypadek. A tak po ludzku, insynuacje prostaka – napisała na Twitterze.

"Dobry aktor nie jest świętą krową"

Dobry aktor nie jest świętą krową. Nie możemy się godzić na takie obelgi w życiu publicznym. Niech Pan Janusz Gajos sobie przypomni, kto rozpoczął przemysł pogardy, wymierzony w Prezydenta, który nadał mu tytuł profesorski... – stwierdził na Twitterze.

Czytaj także:

bDePRqtV
bDePRquq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(42)
Pincol
3 miesiące temu
Nie ma już wolności słowa??? Pan Gajos ma prawo do opinii...
Abcdefg
3 miesiące temu
Bardzo dobrze to określił
Adi
3 miesiące temu
Powiedział prawdę o co tyle krzyku Wszystkie bezprawne działania i ograniczenia wolności bo korona wirus, ma rację powiedział prawdę o kaczystach.
bDePRqur
Jones
3 miesiące temu
Żeby Beata była taka aktywna w Brukseli a tak tam siedzi cicho jak myszą
Nick
3 miesiące temu
Prawda w oczy kole
Najnowsze komentarze (42)
Jurasek
2 miesiące temu
Brawo Janusz wiadomo że prawda w oczy kole
Stopnienawisc
3 miesiące temu
A on i cała opozycja moze nam ubliżac i nienawidzić za wiarę ,że jesteśmy katolikami,my nikomu nie dokuczmy ,bo nas nie interesuje że są bez czci i wiary isamfakt ,że Trzaskowski nie jest prezydentem dla wszystkich tylko dla lgbt!!!
Miki
3 miesiące temu
Czy to co powiedział pan Gajos ,nie dzieli Polaków? Trzeba ważyć słowa Pan nie musi się zgadzać z tą władza, ale ja oczekiwalbym od aktorów słów które łącz wszystkich ludz i tych z prawa i tych z lewą.
doktorek
3 miesiące temu
Uderz w stół, a nożyce się odezwą... Jak widać, celna uwaga Pana Gajosa mocno zakuła panią Mazurek, która chyba nie pamięta, że już nie jest rzecznikiem rządu.
Bbb
3 miesiące temu
Powiedział prawdę.
Teresa
3 miesiące temu
Jestem pod wrażeniem Pana aktorstwa i wypowiedzi♥♥
Bbb
3 miesiące temu
Powiedział to co myśli miliony ludzi w tym kraju
Mysltrzezwo
3 miesiące temu
Tu drukują tylko hejty totalsów. Moją opinię wykasowali.
bDePRquj
Mikiplayer
3 miesiące temu
Strasznie mi tu zgrzyta "celebryta" zestawiony z nazwiskiem Gajos. Pan Janusz Gajos jest aktorem. I to jednym z ostatnich takiego formatu w tym kraju. A skoro tak przekonująco zagrał prokuratora w Układzie, to świadczy tylko, że jest aktorem wybitnym, na pewno nie prostakiem, któremu komuna zryła beret, jak to insynuuje jedna pani posłanka. Nawiązanie do powstania hitleryzmu za ostre, nieoprawne politycznie, nieuprawnione, chybione, niesmaczne i oburzające? Ok, pozostańmy nadal w swej obojętności i samozadowoleniu, nie nazywajmy rzeczy po imieniu i udawajmy, że w ogóle nas to nie dotyczy a jak nic, obudzimy się któregoś dnia z ręką zanurzoną głęboko w nocniku. Jesus, świecie, dokąd zmierzasz???
Czytelnik
3 miesiące temu
Synekurki się skończyły no i kłopot .A tak było poprzednio fajnie ale nie dla ciężko pracujących Polaków
Jerman
3 miesiące temu
Nie ma wolności słowa .!!
Maciej
3 miesiące temu
To prawda co powiedział Pan Gajos. Ale jest jeden problem nie pasuje wypowiedź pisowca.
GOCHA
3 miesiące temu
Nie ma co się obrażać na słowa prawdy i atakować. Należałoby raczej pomyśleć i wciągnąć wnioski, a nie kompromitować się na siłę bez cienia intelektualnie żenady.
Hela62
3 miesiące temu
Nie rozumiem o co ta wojna,to prawda co powiedział p. Gajos ,a że przedstawiciele władzy mają ego bardzo wrażliwe to zaczynają się dyskusje.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić