Zdobył prawo jazdy za ósmym razem. Nie do wiary, jak szybko je stracił

4

22-latek z powiatu lubelskiego długo nie nacieszył się swoim prawem jazdy, ponieważ miał je zaledwie 2 miesiące. Dokument stracił po tym, jak w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o ponad 50 km/h. Został też ukarany mandatem wysokości 1500 złotych. Dodatkowo na jego konto trafiło 13 punktów karnych.

Zdobył prawo jazdy za ósmym razem. Nie do wiary, jak szybko je stracił
22-latek zdał egzamin na prawo jazdy za ósmym razem. Stracił je po dwóch miesiącach (Pixabay)

Do zdarzenia doszło w czwartek (21 września) podczas policyjnej kontroli prędkości w miejscowości Osmolice. Mundurowi w pewnym momencie zauważyli szybko jadącą hondę.

Podczas pomiaru okazało się, że w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, kierujący pędził z prędkością 107 km/h. Mężczyzna od razu został zatrzymany do kontroli - poinformował nadkomisarz Kamil Gołębiowski, rzecznik prasowy KMP w Lublinie.

Kierowcą okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pożar autobusu w Warszawie. Zapalił się w trakcie kursu

22-latek zdał egzamin na prawo jazdy za ósmym razem. Stracił je po dwóch miesiącach

Policjanci nałożyli na młodego mężczyznę mandat w kwocie 1500 złotych, 13 punktów karnych oraz zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące.

Podczas rozmowy z policjantami 22-latek przyznał, że jest mu szczególnie trudno rozstać się z dokumentem, ponieważ do egzaminu podchodził 8 razy, a uprawnienia posiadał od zaledwie 2 miesięcy - dodał Kamil Gołębiowski.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić