Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Marta Kutkowska
|

Wszystkie jej przepowiednie się sprawdziły. Co nas czeka w najbliższym czasie?

32
Podziel się:

Królowa Saby była jedną z największych wizjonerek w historii ludzkości. Czy jej makabryczne wizje apokalipsy także się sprawdzą?

Wszystkie jej przepowiednie się sprawdziły. Co nas czeka w najbliższym czasie?
Przepowiednie mówią o końcu świata (Getty Images)

Afrykańska królowa Saby, zwana też Makeda, Sybillą lub Bilkis władała państwem leżącym po dwóch stronach Morza Czerwonego, tam, gdzie dzisiaj znajduje się Erytrea, Etiopia i Jemen. Wzmianki o niej pojawiają się w 875 roku przed narodzeniem Jezusa Chrystusa. Historia mówi, że w tym roku władczyni odwiedziła króla Salomona, by opowiedzieć mu o swoich proroctwach dotyczących losów świata.

Narodziny Chrystusa, holocaust, postęp technologiczny

Roztropny król Salomon nakazał skrupulatnie spisywać wizje królowej, dzięki czemu, zachowały się do dziś. Przepowiednie królowej Saby ukazały się w Polsce w tomiku pod tytułem: "Mądra Rozmowa Królowej ze Saby z Kró­lem Salomonem" i zostały wydane przez Warszawską Drukarnię w 1916 roku. Książka zyskała wielką popularność, ponieważ celność proroctw poraża.

Wieszczka przewidział w nich narodziny i męczeńską śmierć Chrystusa, pojawienie się Napoleona, i wielkie wojny w Europie. Opisała także postęp technologiczny oraz ocieplenie klimatu. Ostrzegła ludzkość, że jeśli nie zmieni swojego bezbożnego zachowania, czeka ją koniec świata.

Jeśli dobrze czynić będą i Bogu posłuszeństwo oddadzą, On doda im lat, jeśli zaś Boga obrażać będą i w grzechach brnąć, Bóg odpłaci im się i skróci liczbę lat istnienia świata.

Koniec świata nadszedł

Ludzkość trwała w grzechu, więc najczarniejsze wizje w końcu zaczęły się ziszczać. To, co opisuje królowa, to zmiany, które dzieją się na naszych oczach:

Ludzie, pracując ciężko przez cały tydzień, będą zmuszeni, żeby nie umrzeć z głodu, pracować w niedziele i święta". Królowa opisuje także zmiany klimatu: "Gdy ludzie wyjdą kosić siano, suche już od letniego słońca, znajdą śnieg, bowiem w nocy spadnie obfity, a także przeludnienie świata.

Dopełnieniem strasznej wizji jest opis sądu ostatecznego, który spotka ludzkość wraz z nadejściem Antychrysta.

I wtedy, przyjdzie na ludzi dzień sądu, dzień gniewu Pańskiego. Rozlegnie się najpierw złożony z siedmiu piorunów grzmot straszliwy, trwający siedem dni, a który moc tak wielką posiadać będzie, iż miasta, mury, fortece i zamki walić się będą w gruzy.

Królowa jasno daje do zrozumienia, że sam dzień końca ludzkości jest zagadką, ale nie nie możemy zignorować zwiastujących go znaków. Czy jest już zatem za późno na ratunek?

Zobacz także: Branża ślubna zamrożona. Kiedy rząd pozowli na organizację wesel?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(32)
jaja
2 lata temu
tak,tak,Tal......
Ignorant
2 lata temu
"Królowa jasno daje do zrozumienia, że sam dzień końca ludzkości jest zagadką".Jak zwykle. Może jutro? Może za sto lat? A może nigdy? Pozdrawiam myślących!
pawel
2 lata temu
następna która zna numery totka ...
Kijanek
2 lata temu
Co za brednie. Jackowski Nostradamus teraz to badziewie
Barbara
2 lata temu
Na ziemi jest dużo strasznej broni. Więc apokalipsa jest pewna. Rękami człowieka. Ludzie będą pracować w niedzielę i święta aby nie umrzeć z głodu? To się sprawdza też. Ale czy wszyscy ludzie ? Czyż nie jest tak, że biedniejsi muszą pracować na bogaczy bo im ciągle mało. Zło na ziemi płynie od bogatych ludzi. A jak im będzie ciągle mało i będą dążyć do dominacji każdy dla siebie, spowodują koniec świata swoimi decyzjami.
heh
2 lata temu
Marto, w którym miejscu Ssaba przewidziała Chrystusa i Napoleona. Konkretnie, gdzie są słowa: Chrystus i Napoleon? Konkret.
heh
2 lata temu
Hehehe: Marta pisze o babie sabie, że wszystkie jej przepowiednie się spełniły. Saba przewidziała koniec świata. Czy zdaniem Marty swiata już nie ma, czy może jednak Marta kłamie?
Fhty
2 lata temu
Czy moderatorzy tutejsi muszą dorabiać promując zawirusowane strony niby z filmikiem i strony z panienkami? Nie przyjmują zgłoszeń. Czy to współudział, czy niekompetencja?
Gyt
2 lata temu
Przepowiednie brednie Saby? Czy wy jesteście poważni?
Fhfdt
2 lata temu
Czy moderatorzy tutejsi muszą dorabiać promując zawirusowane strony niby z filmikiem? Nie orzyjmują zgłoszeń. Czy to współudział?
heg
2 lata temu
Boszsz, jaebie! Siana się nie kosi! "Gdy ludzie wyjdą kosić siano"
Omen
2 lata temu
W końcu niech nadejdzie bo tyłu sodomitów oraz zawistnych ludzi jeszcze nigdy nie było
Ada
2 lata temu
Saba zapomniala powiedziec ze Chrzescijanstwo przetrwa wszystko i inkwizycje wojny upadek Rzymu i przesladowanie chrzescijan Chrzescijanstwo dalej trwa i trwac bedzie po wieki
kil
2 lata temu
przeludnienie świata? to przez PiS !!!!!!!!! Oni wszystko robią na odwrót
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić