Edyta Pazura budzi się w nocy co 20 minut. Powrócił "największy koszmar"

Edyta Pazura bardzo mocno przeżywa wojnę w Ukrainie. Za pośrednictwem Instagrama postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami. Nie brakuje poruszających słów.

Edyta Pazura budzi się w nocy co 20 minut. Powrócił "największy koszmar"
Edyta Pazura opublikowała poruszający wpis (Instagram)

Trwa inwazja Rosji na Ukrainę. Działania militarne z ogromnym niepokojem śledzą między innymi Polacy. Temu, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, przygląda się choćby Edyta Pazura.

Żona Cezarego nie ukrywa, że bardzo mocno to wszystko przeżywa. Za pośrednictwem Instagrama postanowiła podzielić się poruszającymi doświadczeniami.

Czy się boję? Tak, bardzo. Wojna to mój największy koszmar z dziecięcych lat. Sen, z którego wielokrotnie nie umiałam się obudzić do tego stopnia, że potrafiłam się dusić. Śniło mi się, że ludzie uciekają, aż w końcu samolot trafia w mój blok - napisała.

Edyta Pazura: Czekam na tę chwilę

Edyta Pazura stara się możliwie jak najmocniej wspierać uciekających z Ukrainy. Jej największym pragnieniem jest natomiast zakończenie działań militarnych.

Zrobiłam już mnóstwo zbiórek na rzecz moich przyjaciół z Ukrainy. Jutro pakujemy rzeczy, kołderki dziecięce, dresy, a wciąż mam wrażenie, że to mało, bo oddałabym naprawdę wszystko, żeby ten koszmar w realu się skończył. Budzę się w nocy co 20 minut i sprawdzam wiadomości- co nowego, może to już koniec, czekam na tę chwilę... - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Groźby Putina bez pokrycia? "Nikt wokół tego nie wykonuje"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić