Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Internauci martwią się o partnerkę Rutkowskiego. "Z niecierpliwością czekałam"

19

Udział Krzysztofa Rutkowskiego w "Tańcu z gwiazdami" odbił się w polskich mediach plotkarskich szerokim echem. Detektyw wynegocjował wysoką stawkę, a w dodatku jego partnerką taneczną jest doskonale znana widzom Sylwia Madeńska. Jak celebrytka zareagowała na wieść, że jej uczniem i partnerem będzie sławny "detektyw"?

Internauci martwią się o partnerkę Rutkowskiego. "Z niecierpliwością czekałam"
Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski (Instagram)

Sylwia Madeńska wygrała reality-show "Love Island. Wyspa miłości". Szybko okazało się, że uczestniczka jest też niezwykle utalentowaną tancerką. To pomogło rozwinąć skrzydła w show-biznesie.

Jej umiejętności szybko docenili producenci "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna wystąpi w najnowszej edycji, w której zatańczy w parze z Krzysztofem Rutkowskim. Wcześniej brała udział w 11. edycji show Polsatu, w której tańczyła ze swoim ówczesnym partnerem życiowym - tenisistą Mikołajem Jędruszczakiem. Wspólnie zajęli siódme miejsce.

Oto partnerka taneczna Krzysztofa Rutkowskiego. Internauci boją się o nią

Wielu fanów ubolewa, że 30-latka znowu "nie będzie miała szansy na zdobycie Kryształowej Kuli".

Czyli biedna Sylwia szybko odpadnie. Szkoda - komentowali internauci na wieść o tym, z kim zatańczy Sylwia Madeńska.

A co sama zainteresowana na to? Skomentowała sprawę w wywiadzie udzielonym "Plotkowi".

Z niecierpliwością czekałam na sali treningowej na swojego partnera tanecznego. Nagle otwierają się drzwi i ukazał się Krzysztof Rutkowski. Wszedł z fajną energią, fajnie się przywitał. Pierwsze wrażenie? Widać, że lubi pracować z kamerą, nie jest skrępowany, ma żart. Ja też jestem otwartą osobą, więc od razu złapaliśmy super kontakt - odpowiedziała.
Ma jakieś tam swoje ruchy taneczne, do których się przyzwyczaił, a które trzeba lekko zmodyfikować. Wiadomo, że łatwiej uczy się dzieciaki niż osoby, które mają już te swoje ruchy. Ale radzimy sobie z tym, ponieważ Krzysiek jest naprawdę skupiony na zajęciach i ufa mi. Wie doskonale, że chcę dla niego dobrze. I jest, że tak powiem, posłusznym uczniem - dodała.

Tancerka wyznała również, że sam Rutkowski powiedział, iż "ufa jej i uczy się chodzić od początku". Opinią widzów z kolei się nie przejmują.

Jest tyle samo komentarzy pozytywnych, co negatywnych. Nie ukrywam, że nie przejmuję się tymi drugimi. Krzysztof Rutkowski to rozpoznawalna postać i nie ma szans, by przy tym poziomie rozpoznawalności otrzymywał same pozytywne komentarze - wyznała.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić