Internauci w szoku. Wszystkie tatuaże Moniki Miller zniknęły

176

Wnuczka Leszka Millera mocno zaskoczyła internautów. Ostatnio wrzuciła zdjęcie, na którym totalnie nie przypomina samej siebie. Wszystko dlatego, że jej tatuaże zniknęły!

Internauci w szoku. Wszystkie tatuaże Moniki Miller zniknęły
Monika Miller (Instagram)

Wygląd Moniki Miller budzi sporo dyskusji i kontrowersji. Według niektórych Leszka Millera po prostu przesadza z tatuażami i kolczykami. "Ładna dziewczyna, po co się oszpeciła tatuażami" - takie przytyki często padają w jej kierunku.

Wydaje się, że Monika postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom internautów. Wrzuciła do sieci fotkę w bieliźnie i... bez żadnego tatuażu!

Tyle mówiliście o tym, że tatuaże na starość będą wyglądać tak źle, aż postanowiłam je usunąć - zażartowała pod fotografią.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Monika Miller zachwyciła fanów!

Internauci byli w szoku. Wiele osób zachwyca się tym, jak Monika Miller wygląda bez tatuaży.

"Jestem zachwycona tym zdjęciem", "ideał", "nie poznałam Cię bez nich", "Moniu bosko", "to zdjęcie zasługuje na pulpit każdego telefonu na świecie" - czytamy w komentarzach.

Łatwo się jednak domyślić, że tak naprawdę nie usunęła tatuaży. Monika zakryła malunki na ciele za pomocą specjalnego kostiumu i makijażu. Pomógł też grafik komputerowy.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić