Karol Strasburger nie lubił Bożego Narodzenia. Skąd nagła zmiana?

11

Karol Strasburger nie zawsze lubił święta Bożego Narodzenia. Ten okres pokochał na nowo, gdy w jego życiu pojawiły się żona Małgorzata, a później córeczka Laura. - Dzięki żonie i córce na nowo pokochałem święta - zaznaczył Strasburger w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Karol Strasburger nie lubił Bożego Narodzenia. Skąd nagła zmiana?
Karol Strasburger (Licencjodawca, AKPA)

"Super Express" rozmawiał z Karolem Strasburgerem na temat świąt Bożego Narodzenia. Okazało się, że celebryta ten okres spędzi z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Na stole królować będą natomiast nie tylko stricte świąteczne potrawy.

Wszystko za sprawą tego, że jego małżonka Małgorzata Strasburger lubi eksperymentować w kuchni. - Jak mawiał mój autorytet w tym względzie, Maciej Kuroń, "kuchnia to nie apteka", więc aby smakowało, trzeba posłuchać serca, dodać szczyptę chęci i umiejętności, no i puścić wodze fantazji - przekazał Strasburger.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polacy składają życzenia politykom

Okazało się też, że prezenter nie zawsze lubił Boże Narodzenie. Nie wyjawił, dlaczego. Wiadomo jedynie, że podejście do świąt odmieniły dwa momenty - pojawienie się w jego życiu przyszłej żony Małgorzaty, a potem przyjście na świat córeczki Laury.

Dzięki żonie i córce na nowo pokochałem święta - ujawnił w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu".

"Zatrzymam się z pędu za prozą życia"

O świętach Karol Strasburger pisał również w mediach społecznościowych.

Jak ja lubię ten czas zbliżających się Świąt! Kiedy za oknem bielą pomalowane jest wszystko, mnóstwo śniegu, pięknych dekoracji i muzyki wokół. Ta wszechobecna, przytulna atmosfera, zmiana wystroju domu na wersję zimową oraz w końcu odpalony kominek przypominają mi, że niebawem podczas świątecznych spotkań na dłuższą chwilę zatrzymam się z pędu za prozą życia - zaznaczał gwiazdor.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić