Miała już wchodzić na scenę. Nagle do Cichopek napisały dzieci

80

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla Kasi Cichopek. Stresu absolutnie jej nie brakuje. Generują go trudne relacje z Marcinem Hakielem, a ostatnio też debiut podczas festiwalu w Opolu. Okazuje się, że krótko przed wejściem na scenę celebrytka otrzymała szereg wiadomości.

Miała już wchodzić na scenę. Nagle do Cichopek napisały dzieci
Katarzyna Cichopek (AKPA)

O Kasi Cichopek ostatnimi czasy jest bardzo głośno, głównie za sprawą jej miłosnych perturbacji. Dużo mówi się jednak również o jej debiucie podczas festiwalu muzycznego w Opolu.

Celebrytka nie ukrywa, że bardzo mocno to przeżywała. Podczas wydarzenia towarzyszył jej stres.

Jestem wzruszona, to wielkie wyróżnienie. Była trema, ale ona mnie uskrzydla, mobilizuje i dodaje wiatru w żagle - podkreśliła Cichopek w rozmowie z "Faktem".

Gdy Kasia Cichopek już prawie wchodziła na scenę, stres coraz mocniej dawał się we znaki. Wówczas odezwały się pociechy gwiazdy.

Pisały mi SMS-y, że trzymają za mnie kciuki. Pisałam im, że się stresuję, a one odpisały, że będę świetna - ujawniła aktorka.

Kasia Cichopek nic nie ukrywa. "Sytuacja jest trudna"

Ten rok nie jest łatwy dla Kasi Cichopek. To przede wszystkim za sprawą trwających perturbacji miłosnych.

Zawsze to dzieci i rodzina są dla mnie priorytetem. Dbam o ich szczęście i bezpieczeństwo. Rzeczywiście ten rok jest dla mnie trudny, ale mając takie wsparcie - rodziny, bliskich, przyjaciół, ale też pracodawców - mam wrażenie, że przejdziemy przez to może nie bezboleśnie, bo wiadomo, sytuacja jest trudna, ale zwycięsko - podkreśliła celebrytka, cytowana przez "Fakt".
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić