Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WKZ
|

Prawniczka z Warszawy w "Milionerach". Nie znała odpowiedzi na proste pytania

95
Podziel się:

W "Milionerach" z 14 września naprzeciwko Huberta Urbańskiego usiadła prawniczka z Warszawy. Anna szła jak burza i świetną passę przerwał jej dźwięk oznaczający koniec odcinka. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że na wiele prostych pytań nie znała odpowiedzi.

Prawniczka z Warszawy w "Milionerach". Nie znała odpowiedzi na proste pytania
Anna, prawniczka z Warszawy, ma szansę wygrać milion zł (TVN)

Anna z "Milionerów" twierdziła, że nie jest ryzykantką. Ale i tak często stawiała na odpowiedzi, których nie była pewna. Tym sposobem dotarła do pytania za 40 tys. zł i gdyby nie koniec odcinka, grałaby dalej o główną nagrodę.

Prawniczka z Warszawy wielokrotnie mówiła Hubertowi Urbańskiemu: nie wiem, nie mam pojęcia, nie jestem pewna. Nawet przy pozornie prostych, z punktu widzenia wielu osób, pytaniach, przyznawała się do niewiedzy.

Zobacz także: Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

A Hubert pytał ją m.in. o surfinię (wiedziała, że to kwiat, ale nigdy go nie widziała) czy monogram. Aby grać dalej, musiała odpowiedzieć, kto posługiwał się bronią Walther Polizeipistole Kriminal, znaną wszystkim fanom Jamesa Bonda jako Walther PPK.

Nie znam się na militariach, nie oglądałam nigdy Bonda – wyznała zawodniczka, ale i tak zaznaczyła odpowiedź "Bond", bo inne warianty (Batman, Mistrz Yoda, Herkules Poirot) wydawały jej się mniej prawdopodobne.

Pytanie za 20 tys. zł, które również sprawiło jej problem, brzmiało:

Jaki kolor ma kula do gry w bilard oznaczona numerem 8?

Bardzo interesujące pytanie, nie mam zielonego pojęcia – przyznała zawodniczka, która poprosiła publiczność o pomoc. Aż 92 proc. podpowiedziało jej, że chodzi o kolor czarny.

Ostatnie pytanie, jakie usłyszała przed końcem odcinka, brzmiało:

O czyjej przyszłej żonie kronikarz Marcin Bielski pisał: "Ni do kogo nie jest podobna z twarzy (…), a i postać ma różną niż wszyscy ludzie"?

A) Kazimierza IV Jagiellończyka

B) Mieszka I

C) Józefa Piłsudskiego

D) Władysława Gomułki

I również nie znała odpowiedzi, ale dedukowała, że chodzi o kogoś z zamierzchłych czasów. Wykorzystała drugie koło ratunkowe "pół na pół", a wynik utwierdził ją w przekonaniu, że chodzi o Kazimierza IV Jagiellończyka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(95)
Amen
8 miesięcy temu
Nie ma prostych i trudnych pytań , są tylko takie na które znamy odpowiedź lub nie !!!
XYZ
8 miesięcy temu
Pytanie za milion: Kto celowo stworzył fałszywą pandemię wirusa żeby zniszczyć Stary system i dokręcić śrubę ludziom?? A) Rotschildowie B) Rockefellerzy C) Chiny D) Wszystkie odpowiedzi są poprawne
XYZ
8 miesięcy temu
Pytanie za milion: Kto celowo stworzył fałszywą pandemię wirusa żeby zniszczyć Stary system i dokręcić śrubę ludziom? A) Rotschildowie B) Rockefellerzy C) Chiny D) Wszystkie odpowiedzi są poprawne.
To and fro
8 miesięcy temu
Występowanie przed mikrofonem czy kamerą to naprawdę nic wielkiego, oczywiście dla tych, którym nic nie odbija. Takoż niczym wielkim nie jest wyjście przed nawet liczne audytorium i powiedzenie paru zdań z sensem. Pan Urbański na pewno nie odpowie na żadne z pytań z mojej bajki...
Niewidz
8 miesięcy temu
Panie Urbański, zejdź pan z wizji i zajmij się czymś pożytecznym! Ja naprawdę WIEM, gdzie jest piekło i do kogo pije Kuba, i jeszcze dużo innych takich rzeczy, ale zamiast idiotycznych Milionerów wolę oglądać coś lepszego.
Pionek z WG
8 miesięcy temu
Na ekranach jest za dużo quizów i quizików, a wciąż brakuje porządnego turnieju. Ciapowaty pan Tadzio S. w swoim programiku wciąż nie wpada na pomysł zaproszenia do którejś serii SAMYCH PAŃ! Będzie to z pewnością element odświeżający trochę zatęchłą atmosferę '1 z 10'. Te tłuczki biorące udział w kolejnych edycjach nie powinny podawać wykształcenia, bo naprawdę nie przynoszą zaszczytu swoim szkółkom!! Może by tak reaktywować Wielką Grę?? Przygotowanie do udziału w WG wymagało pracy, a tu pożal się Boże eksperci wymyślają pytania, z których nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać nad ich poziomem!
Sebastian
8 miesięcy temu
Ona jest taka prawniczka jak ja inżynier.
ccxv
8 miesięcy temu
Czepianie się.
A NO
8 miesięcy temu
GŁOWA NIE ŚMIETNIK WSZYSTKIEGO NIE POMIEŚCI A KOLOR BILI CZY JAKAŚ PLOTKA TO NIE SĄ WAŻNE INFORMACJE , PYTANIA RACZEJ DLA DEKKODUCHÓW CO TO BYLE CZYM SIE INTERESUJĄ
78lat
8 miesięcy temu
Prawnicza była skromna,nie udawała,że zna odpowiedzi sporo wygrała.
Z Gdańska
8 miesięcy temu
Dla wszystkich którzy tu komentują, idźcie i spróbujcie.
Konkurs
8 miesięcy temu
Skąd ten fragment i z którego roku pochodzi ? :Art.11 Swoboda wymiany myśli i poglądów jest jednym z najceniejszych praw czlowieka ... jednak "odpowiedzialność" za nadużycie tej wolności w przypadkach przez prawo przewidzianych ...- pytanie proste czy każdy zna odpowiedz ?
Misia
8 miesięcy temu
Milionerzy są w miarę spoko,Familiada to wylegarnia kretynow,na pytanie o państwo o nazwie wieloczlonowej,pada odpowiedź Los Angeles,Buenos Aires i wisienka na torcie-Ameryka Południowa, też ludzie podobno po studiach
Bres
8 miesięcy temu
Programy typu "milioner" potwierdzaja glupote brak wyksztalcenia podstawowego i brak samokrytycyzmu mlodopolakow. Tvn wiedzac o tym i poglebiajac te cechy swymi produkcjami niczym nie ryzykuje. A za nimi szlo dziewczecie ( TVP ) i o dziwo tez na zarzniecie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić