"Nasz nowy dom". Poruszające. Katarzyna Dowbor zalewała się łzami

11

Katarzyna Dowbor niezmiennie wciela się w rolę gospodyni programu "Nasz nowy dom". Momentami jest to dla niej bardzo trudne. Mocno przeżywa chwile, w których styka się z wielką biedą i fatalnymi warunkami życia uczestników formatu.

"Nasz nowy dom". Poruszające. Katarzyna Dowbor zalewała się łzami
Katarzyna Dowbor (fot. AKPA)

"Nasz nowy dom" to program, w którym ukazywane są niezwykłe rzeczy. Widzowie mogą zobaczyć, jak Katarzyna Dowbor razem z ekipą odmienia zaniedbane i wybrakowane wnętrza.

Format cieszy się sporą popularnością. Tymczasem Katarzyna Dowbor wyznała, że początki nie były dla niej łatwe.

Gospodyni bardzo emocjonalnie podchodziła do problemów uczestników. Wprost odpowiedziała na pytanie o to, czy czasem płakała na planie programu.

Zdarzało się, oczywiście. Zwłaszcza na początku naszego programu. Czyli osiem lat temu. Nigdy w życiu wcześniej nie stykałam się z tego typu problemami, z taką ogromną biedą, która niestety dotyczy takiej ilości osób. Nigdy nie sądziłam, że można żyć w tak tragicznych warunkach - podkreśliła w rozmowie z Jastrząb Post.

Katarzyna Dowbor wie, że nie ma co płakać

Teraz już do swoich zadań podchodzi zgoła odmiennie. Zdaje sobie sprawę tego, że najważniejsze jest to, by kroczyć do przodu.

W tej chwili jestem już z tym wszystkim bardziej obyta i wiem, że nie ma co płakać, tylko trzeba się brać do roboty. To jest mój pomysł na to, aby się nie załamywać, nie przejmować tylko iść do przodu - dodała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić