Nie żyje Jakub Majoch. Kiedyś współpracował z Dodą

9

Smutna informacja obiegła media. Na początku marca zmarł Jakub Majoch - biznesmen, który niegdyś spełniał się w roli menedżera Dody.

Nie żyje Jakub Majoch. Kiedyś współpracował z Dodą
Jakub Majoch, Doda (2011) (AKPA)

Informacja o śmierci Jakuba Majocha została podana za pośrednictwem jego facebookowego konta. Wypowiedzi znajomych biznesmena, które uzyskał "Super Express", wskazują na to, że od dłuższego czasu mierzył się z chorobą.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 2 marca 2023 r. w obliczu choroby, odszedł od nas w wieku 38 lat ukochany tatuś, syn i nasz Przyjaciel Jakub Majoch. Zjednoczeni w bólu zawiadamiamy, że msza pogrzebowa odbędzie się 10 marca 2023 r. - możemy przeczytać na facebookowym koncie Jakuba Majocha.

Pogrzeb rozpocznie się o godzinie 12:00 w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Ks. Zygmunta Sajny 2 w Górze Kalwarii. Następnie dojdzie do pochówku zmarłego biznesmena na miejscowym cmentarzu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Fabijański jest "aktorskim skandalistą"?

Były menedżer Dody od wielu lat był obecny w branży muzycznej. Był dobrze znany w środowisku artystycznym. Swego czasu było głośno o zgrzytach między Jakubem Majochem i Dodą. Wokalistka i menedżer nie mogli porozumieć się na różnych płaszczyznach.

Kim był Jakub Majoch?

Jakub Majoch to nie tylko były menedżer Dody. W świecie celebrytów był obecny od wielu lat. Chętnie obracał się w tych kręgach.

Warszawski biznesmen otworzył w stolicy popularny klub, a także wytwórnię OM Music. Z tym podmiotem związani byli m.in. Kayah, Renata Przemyk czy Maciej Maleńczuk.

Kooperację z Dodą nawiązał relatywnie szybko. Doszło do tego po tym, jak osiągnął pierwsze sukcesy. Rzeczywistość jednak bardzo prędko zweryfikowała tę współpracę. Okazało się, że nie nadają na tych samych falach.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić