Wstaje o 3 w nocy i jeździ śmieciarką. Trener nie chce tego zmieniać

5

Cristian Soave nie zamierza porzucać swojej porannej pracy po awansie Caldiero Terme do Serie C. Nadal będzie wstawać przed świtem i pomagać w utrzymaniu czystości w mieście.

Wstaje o 3 w nocy i jeździ śmieciarką. Trener nie chce tego zmieniać
Cristian Soave jest trenerem klubu,, który awansował do Serie C (YouTube, YouTube)

Klub Caldiero Terme zagra na poziomie Serie C po raz pierwszy w historii. We Włoszech jest to odpowiednik polskiej II ligi. Tym samym są to profesjonalne rozgrywki, w których piłkarze, a już tym bardziej trener dostają pieniądze za pracę.

Szkoleniowcem Caldiero Terme jest Cristian Soave. Zawodowo zajmuje się nie tylko prowadzeniem zespołu piłkarskiego. 50-latek pomaga również w utrzymaniu czystości w mieście jako ładowacz w śmieciarce.

I Cristian Soave zadeklarował już kategorycznie, że nie zamierza porzucać żadnego ze swoich zajęć zawodowych po awansie zespołu do Serie C.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem
Nie mam ochoty rezygnować z pracy śmieciarza - mówi sam o sobie Cristian Soave, którego cytuje dziennik "Corriere del Veneto".
Mam budzik nastawiony na 3 w nocy, a zmianę w firmie rozpoczynam o godzinie 4. Tym samym rano jestem już w zasadzie gotowy do pracy w klubie piłkarskim. Rozważam jednak przejście na pół etatu lub urlop - dodaje Cristian Soave.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Włoch przytomnie dodaje, że praca trenera piłkarskiego jest niepewna, natomiast on, jako ojciec trójki dzieci, potrzebuje zabezpieczenia finansowego. Tym samym mieszkańcy Caldiero nadal będą mogli zamienić kilka słów z trenerem na ulicach, o ile oczywiście sami są rannymi ptaszkami. Zmiana Cristiana Soave w śmieciarce kończy się, kiedy część Włochów dopiero wstaje do pracy.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić