Oglądał telewizję, gdy usłyszał dziwny dźwięk zza ściany. Kiedy rozbili płytę, zamarli

14

45-letni mieszkaniec Bangkoku odkrył, że w ścianie jego salonu krył się niemal 5-metrowy pyton. Żeby wyciągnąć węża, ratownicy musieli zdemolować część pokoju.

Oglądał telewizję, gdy usłyszał dziwny dźwięk zza ściany. Kiedy rozbili płytę, zamarli
(liveleak.com)

Zwinięty wąż jak gdyby nigdy nic kulił się w ścianie. Ratownicy musieli rozkuć ją młotem, a następnie wyciągnąć gada przy pomocy specjalnej pętli.

- Jestem rozczarowany, że będę musiał teraz naprawić dom. Ale to lepsze, niż mieć węża, który sie w nim chowa - mówi właściciel nieruchomości.

Somchai Subdang oglądał telewizję, gdy usłychał dziwny dźwięk. Hałas dochodził zza ściany, a dokładniej zza płyty kartonowo-gipsowej. 45-latek przyłożył ucho do ściany i usłyszał syk. Przerażony mężczyzna od razu wezwał odpowiednie slużby - podaje LiveLeak.

- Nie boję się węża, kiedy ten utknie w ścianie. Ale gdyby pyton dostał się do sufitu i spadł na mnie w trakcie snu, byłbym przerażony - mówił.

*Robotnicy przyznają, że ściana to niecodzienne miejsce na kryjówkę dla węża. *Według ich przypuszczeń gad dostał się do niej przez szczelinę, w której schronił się przed deszczem. Cała historia skończyła się dobrze również dla zwierzaka - pyton został wypuszczony na wolność przez pracowników ochrony dzikiej przyrody.

Zobacz także: Zobacz też: Co kryje butelka z wodą? Naukowcy przeprowadzili badania

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić