o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Wielka Brytania. Ujawnili, jak trzymany jest najgorszy seryjny morderca

91
Podziel się

Robert Maudsley jest brytyjskim seryjnym mordercą. Odpowiedzialny jest za zamordowanie czterech osób - trzy z morderstw popełnił w więzieniu po otrzymaniu wyroku dożywocia za inne zabójstwo. Mężczyzna otrzymał pseudonim "Hanibal" po tym, jak wbił łyżeczkę w mózg jednej z ofiar.

Wielka Brytania. Ujawnili, jak trzymany jest najgorszy seryjny morderca
(youtube.com, Rotting Llama Productions)
bDIuGGet

Robert Maudsley odsiaduje obecnie wyrok dożywotniego pozbawienia wolności w więzieniu Wakefield. Jednak morderca nie jest trzymany w celi, jak większość osadzonych. Maudsley jest zamknięty w piwnicy więziennej, w której znajduje się izolatka.

Maudsley jest przetrzymywany w przeszklonym pomieszczeniu - podobnego do tego, w którym przebywał Hannibal Lecter w "Milczeniu Owiec". Szyby są kuloodporne, a przy "klatce" zawsze siedzą strażnicy, którzy cierpliwie i wytrwale obserwują seryjnego mordercę.Jedynymi meblami, jakie znajdują się w celi, są krzesło i stół wykonane z kartonu, a umywalka i toaleta są przykręcone do podłoża. Łóżko jest po prostu betonową płytą, a drzwi wykonane są z litej stali. Można je otworzyć tylko z zewnątrz.

Robert Maudsley - najniebezpieczniejszy człowiek w Wielkiej Brytanii

Roberat Maudsleya okrzyknięto najbardziej niebezpiecznym człowiekiem w Wielkiej Brytanii - w więzieniu jest już od ponad czterech dekad i na razie nic nie wskazuje na to, że mężczyzna zostanie przeniesiony do innej celi. Resztę swojego życia spędzi w "lochu".

bDIuGGev

Zobacz także: Katarzyna Bonda: "Byłam śledzona. Grożono mi i szantażowano mnie"

Mężczyzna urodził się w Toxteth w Liverpoolu. W wieku 21 lat popełnił swoje pierwsze brutalne morderstwo. Ofiarą był mężczyzna, którego Maudsley najpierw wykorzystał seksualnie, a później pokazał mu fotografie dzieci, które zgwałcił. Następnie udusił mężczyznę. Robert został aresztowany i skazany na dożywocie.

bDIuGGeB

W 1977 roku, kiedy Maudsley razem z innym mężczyzną trafił do szpitala, zamknął się w salce z dwoma mężczyznami. Jeden z nich był skazany za molestowanie dzieci. Robert razem ze współwięźniem torturowali go przez 9 godzin, aż mężczyzna w końcu zmarł.

Maudsleya przeniesiono do więzienia o zaostrzonym rygorze Wakefield. Jednak to nie powstrzymało go przed kolejnymi morderstwami. Po roku odbywania kary Robert zamordował jednego z więźniów. W 1978 roku mężczyzna postanowił wymierzyć sprawiedliwość człowiekowi, który zabił swoją żonę. Maudsley ogłuszył mężczyznę, zabił, a ciało schował pod łóżkiem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDIuGGeW
KOMENTARZE
(91)
Polak
rok temu
Kogo to obchodzi człowieku bandyta siedź w więzieniu i tak ma być nikogo to nie obchodzi nawet jak zdechnie to też nikogo to nie Bedzie obchodzić nie robicie z niego gwiazdy
czesc balbina
rok temu
mogliby go angole wypozyczyc na naszych pedofili tych w wiezieniach i tych pochowanych po parafiach
Marcin
rok temu
Heh, a jakby go trzymali w normalnej celi samego, to co zrobiłby innym? Jakieś głupoty z tym pilnowaniem przez strażnika w lochu. Kto za to płaci? W Polsce dostałby 25 lat w pierwszej instancji, ale możliwym jest, że w kolejnej instancji obcięliby mu 10 lat i później mógłby dalej sobie mordować już na wolności.
bDIuGGeX
Thor
rok temu
"Ofiarą był mężczyzna, którego Maudsley najpierw wykorzystał seksualnie, a później pokazał mu fotografie dzieci, które zgwałcił." KTO ZGWAŁCIŁ DZIECI? Maudsley czy ten drugi? Polska język trudna język
ram
rok temu
Zabił pedofila i dostał dożywocie, a księża gwałcą dzieci i chodzą na wolności.
Najnowsze komentarze (91)
ciocia Misia
3 miesiące temu
MOze by tak wyslac naszych kaplanow do niego?
AdiWorld
3 miesiące temu
Taki przydałby się w Polsce na księży
jiwa
6 miesięcy temu
Błąd w artykule. ponizej z Yorkshire Post. John wykorzystywal dzieci nie Maudsley One of his clients, John Farrell, was the first man he murdered in 1974. Maudsley garrotted him after he showed him photographs of children he had sexually abused.
asdf
8 miesięcy temu
I jaki jest sens utrzymywania takich ludzi przy życiu?
XYZ9
10 miesięcy temu
Morderca z powołaniem :v Wyrwał chwasty.
Ivette
rok temu
Tylko faceci mogą być tak popaprani
Ahaha
rok temu
NAJWAŻNIEJSZE ŻE DRZWI OD CELI MOŻNA OTWORZYĆ TYLKO Z ZEWNĄTRZ HAHAHAAH
Darek
rok temu
Serio myślę że to tylko tak wygląda nocą.
bDIuGGeP
asgh
rok temu
hanibal lecter.
Sprawiedliwy
rok temu
Takich osobników się likwiduje.
frf
rok temu
hannibal szechter i jego brat
sus
rok temu
A po co go pilnują , może dla tego by sobie biedak nic złego nie zrobił .
joda
rok temu
I po co to utrzymywać przy życiu ???
Domino
rok temu
Dręczy i morduje pedofilów. Zapewne sam był ofiarą pedofile.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić