o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Aleksander Łukaszenka krzyczy na protestujących. Niepokojące nagranie

102
Podziel się

Aleksander Łukaszenka spotkał się w poniedziałek rano z robotnikami. Po wystąpieniu prezydent został nagrany przez młodego mężczyznę smartfonem. Wściekły Łukaszenka podszedł w jego stronę i wezwał go do honorowego rozwiązania sprawy.

Aleksander Łukaszenka krzyczy na protestujących. Niepokojące nagranie
Łukaszenka nagrany przez protestujących. (Getty Images, Valery Sharifulin)
bDYWfzed

Łukaszenka przemawiał w poniedziałek do robotników. W jednym z zakładów pracy prezydent był nagrywany przez młodego mężczyznę smartfonem. Na nagraniu widać, jak zmierzający już do swojego samochodu Łukaszenka nagle zawraca i żwawym krokiem idzie w stronę nagrywającego mężczyzny.

Łukaszenka podszedł do protestującego, który trzymał telefon. Powiedział mężczyźnie, że nagrywanie prezydenta bez pozwolenia to "niehonorowe zachowanie", na które nie zamierza przymykać oka.

bDYWfzef
Nie martwcie się, nie pobiję was, to nie w moim interesie. Ale jeśli mnie sprowokujesz, to okrutnie się z tobą rozprawię. Bądź człowiekiem, jest cały tłum wokół ciebie i ja, tylko jeden. Odłóż telefon! - wykrzyczał do robotnika.

W trakcie wystąpienia widać było, że prezydent Białorusi nie radzi sobie z nerwami. Spotkał się już kilkukrotnie z prostującymi robotnikami, którzy głośno skandowali "odejdź". Choć Łukaszenka starał się zachować spokój, nagrania pokazują że protesty wywołują w nim wściekłość.

Zobacz także: Białoruś. W Mińsku ruszył marsz wolności
bDYWfzel

Łukaszenka nie zamierza ulec presji obywateli, a także niektórych zagranicznych państw. Prezydent wciąż twierdzi, że wybory odbyły się legalnie, były przeprowadzone w sposób prawidłowy, a Białorusini muszą pogodzić się z faktem, że będą mieli przez kolejne lata za prezydenta właśnie jego. Podczas jednego z wystąpień stwierdził, że ludzie mogą kontynuować protesty, co zupełnie nie robi na nim wrażenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYWfzeG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(102)
stevan
4 miesiące temu
Chcą tego co w Polsce: likwidacji rodzimej gospodarki i odpływu pieniędzy za granicę.
jam jest
9 miesięcy temu
bravo Białorusini w końcu ....
vcxb
9 miesięcy temu
Pomoge Białorusi jak unia - czyli powiem jak unijne dowództwo - nie ma zgody na złe traktowanie narodu białoruskiego. Wzywam do rozmów. hahahah i to na tyle.... tyle zrobiła unia. Duzo prawda???? Sumując jeżeli białorusini nie pogonią dyktatora to nikt im nie pomoże. Tylko sami mogą go obalić, zadne protesty typu "odejdź" nie mają sensu.
bDYWfzeH
Kicia
9 miesięcy temu
Bez Rosji w Białoruś będzie syf gorszy jak na Ukrainie
AM.
9 miesięcy temu
nerwowy bo wie, że skończy jak Nicolae Ceaușescu
popolupo
9 miesięcy temu
upadek Łukaszeniki to upadek Białorusi stanie się to co u nas; wszystko rozkradną a ludzie ,którzy teraz chcą tzw wolności za 10 lat będą takimi samymi niewolnikami korporacji jak my w Polsce
jamci
9 miesięcy temu
już namaścił swojego syna na następcę a tu co , jak żyć bez bycia prezydentem jak żyć ?
Jarek
9 miesięcy temu
Anżej następny w kolejce
Prala
9 miesięcy temu
Jednak patrząć na to z innej strony to ten Łukaszenka ma jaja nikogo i niczego się nie boi a to że protestują a niech sobie protestuja mają prawo. Z zagranicy słychać tylko jakieś głosy niezadowolenia ale to im przejdzie tak jak sprawa z Krymem
Wkrótce
9 miesięcy temu
Będzie uciekał jak prezydent Ukrainy.
MOJE69.PL
9 miesięcy temu
❤️Szukasz dobrego miejsca do Randkowania? Poszukujesz atrakcyjnej partnerki? To strona dla Ciebie!
.ba
9 miesięcy temu
Nawet kamerek sie boi .To zaszczyt byc skamerowanym dla wiekszosci pubilczbych osob .
Janek
9 miesięcy temu
Pani Olu wzruszylo mnie Pani ogloszenie. Jednak jezeli by ktos chciał Pani pomóc z poza Torunia to nie bedzie mial mozliwosci bo nie podala Pani imienia i nazwiska, w Banku nie przyjmą przelewu Musi byc imie i nazwisko i numer konta to minimum , niektore Banki wymagają tez adresu.Pozdrawiam.
bDYWfzez
niszczycie BY
9 miesięcy temu
Nie niszczcie Białorusi, szanujcie Łukaszenkę to On postawił kraj na nogi i wyprowadził kraj z nędzy, biedy i ruiny..dzięki Łukaszence żyjecie jak ludzie..Sznujcie to i nie niszczcie Białorusi tak jak Polacy zniszczyli Polskę!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić