aktualizacja 

"Biedny kierowca autobusu". Pieszy wbiegł mu prosto pod koła

49

Koszmarne sceny rozegrały się przy ul. Kruczej w Warszawie (woj. mazowieckie). Pewien mężczyzna wtargnął na jezdnię na czerwonym świetle. To skończyło się fatalnie. Wpadł prosto pod rozpędzony autobus. Filmik z akcji ratunkowej krąży w internecie.

"Biedny kierowca autobusu". Pieszy wbiegł mu prosto pod koła
Autobus przejechał pieszemu po nogach. Dramatyczne nagranie z Warszawy. (Facebook, Miejski Reporter)

To zdarzenie miało miejsce we wtorek 3 października 2023 roku w Warszawie. Relacjonował go na swoim koncie na Facebooku "Miejski Reporter". Przy popularnym skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z ulicą Kruczą pewien pieszy nagle wtargnął na pasy. Nie zastosował się do czerwonego światła na sygnalizatorze.

Mężczyzna wszedł prosto pod nadjeżdżający autobus miejski linii 507 (zmierzający w kierunku Dworca Centralnego). Kierowca nie był w stanie na czas zareagować i zahamować. Pojazd z impetem uderzył pieszego.

Zanim (...) się zatrzymał, zdążył jednak przejechać pieszemu przednimi kołami po nogach (miażdżąc je) - pisał "Miejski Reporter" na Facebooku.

Pieszy pod autobusem w Warszawie. Dramatyczne nagranie krąży w sieci

Świadkami zdarzenia byli policjanci, którzy przejeżdżali w pobliżu. Od razu rzucili się na pomoc rannemu.

Po chwili na miejscu pojawił się Borkoś (ratownik - wolontariusz - przyp. red.), który przejął czynności medyczne, a następnie przyjechały dwie karetki. Poszkodowany trafił do szpitala - czytamy w relacji.

Wideo cieszyło się dużym zainteresowaniem widzów. Użytkownicy z chęcią je udostępniali. Zostawiali też liczne komentarze. "Dzisiaj od rana w pracy miałem już 3 podobne sytuacje, gdzie musiałem nagle hamować, bo komuś bardzo się spieszyło, albo zwyczajnie czerwone światło miał w czterech literach..." - żalił się inny kierowca.

Wieczny pośpiech na tych ulicach. Kolejny tramwaj lub autobus za 3 minuty, a ludzie biegną - pisała następna osoba.
Biedny kierowca autobusu... - dodawała kolejna użytkowniczka.
Nie dość, że brak mózgu, to teraz dojdzie brak zdrowych nóg - zaznaczała inna.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić