o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Były policjant prześladował 12-latka. "Zabiję cię gnoju!"

74
Podziel się

Emerytowany policjant postanowił samodzielnie rozwiązać konflikt, jaki wywiązał się między jego córką, a jej 12-letnim kolegą. Napadł na chłopca.

Były policjant prześladował 12-latka. "Zabiję cię gnoju!"
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)
bEDQJLmd

12-letni Olek jest uczniem jednej z rzeszowskich szkół. Przeprowadził się tam jakiś czas temu i początki w nowej placówce nie były łatwe. Wpadł na Zosię, której "nowy" miał się nie spodobać. Sprawę opisała "Gazeta Wyborcza".

Problemem w pewnym momencie była już nie tylko rzekoma mała oprawczyni, ale i jej ojciec. Z relacji świadków, którą przekazano "GW", chłopiec miał być przez dziewczynkę poniżany, często dochodziło również do aktów przemocy fizycznej. Nastolatka miała opowiadać rodzicom, że to ona jest obiektem drwin. I tak w swoje ręce sprawę miał wziąć ojciec dziewczynki.

bEDQJLmf

12-latek miał być prześladowany przez emerytowanego policjanta. Miał czekać na chłopca pod szkołą i go zastraszać. Sytuacja nabrała takiego tempa, że chłopiec musiał zostawać po lekcjach w szkole i razem z wychowawcą sprawdzać, czy mężczyzna na niego nie czeka. Nauczycielka czasami odprowadzała wystraszonego chłopca pod blok.

Jednak to nie koniec historii. Pewnego dnia ojciec Zosi miał dokonać samosądu. Wparował do szkoły i na oczach innych uczniów uderzył i wyzwał chłopca.

Kopnął Olka w pośladki, zaczął mojego syna wyzywać - opowiada "GW" matka chłopca. Mężczyzna miał krzyczeć też „zaj..ię cię, gnoju", „ty szmaciarzu".
bEDQJLml

Nie obyło się bez sprawy w sądzie. Mężczyzna usłyszał zarzuty: „groził małoletniemu pozbawieniem życia, która to groźba wzbudziła w zagrożonym uzasadnioną obawę jej spełnienia, oraz uderzył małoletniego kolanem w okolicy pośladków oraz popchnął ręką, naruszając jego nietykalność cielesną, tj. o czyn z art. 190 kk paragraf 1 i art. 217 paragraf 1". Do winy się przyznał, wyraził skruchę, a sprawę umorzono. Były policjant zapłaci też 2 tys. zł. odszkodowania i opłaci koszty sądowe. Jednak rodzice chłopca nie są w pełni usatysfakcjonowani.

Przede wszystkim chodziło mi o to, aby na szkolnym apelu pan Radosław publicznie przeprosił mojego syna. Sąd jednak tego nie zasądził. Skoro potrafił na oczach całej szkoły kopać dziecko, niech publicznie go przeprosi - mówi matka 12-latka.
Zobacz także: Jeden polityk blokuje Polski Ład? "Okazało się, że jakby nie doczytał pewnych założeń"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDQJLmG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(74)
Siłacz
2 miesiące temu
Ja mając 9-16 biłem tylko wyższych.
vfcc
2 miesiące temu
u mnie na wsi to 10-13 latkowie jezdza na quadach jak szaleńcy.
cxdcxz
2 miesiące temu
12 latni chłopiec to juz nie taki mały i powinien w tym wieku samodzielnie myslec i walczyc samemu
bEDQJLmH
Obywatel
2 miesiące temu
Większość spraw z artykułu nietykalność cielesną policjanta jest wymyśana dla korzyści majątkowych w sądzie (na komendzie są szkoleni) bo sędzia uwierzy bardziej policji. To się musi skończyć!!! Sądy mają stać po stronie obywateli, w policji jest ciężka patologia!!! Zmuszanie do zeznań, bicie, często ciężkie wyzywanie, wykorzystywanie władzy, psychiczne znęcanie się!!! Sędziowie? Pora się zastanowić!
MW_1
2 miesiące temu
Ojciec ma prawo z całą mocą i wszelkimi sposobami bronić swojego dziecka przed złośliwymi równieśnikami. Głupie sądy.
welarg
2 miesiące temu
Były policjant skrzywdził 12-latka, ale nie do tego stopnia jak to robią księża.
Jak znam życi...
2 miesiące temu
Pewnie się gnojkowi należało. Ale cóż, takie mamy niezawisłe sądy. Stawiam dolary przeciwko orzechom że za kilka lat okaże się jaki wyrósł z niewiniątka bandyta.
Jak można mie...
2 miesiące temu
Skoro nie wiadomo czy to on ją czy ona jego prześladowali?????
aw15
2 miesiące temu
Za komuny został w mojej okolicy okradziony kiosk Ruchu. Wtedy sensacja, dziś codzienność. No, ale nie o tym. Milicja dorwała sprawców. Wśród nich był syn milicjanta. Poniósł konskwencje na równi z innymi.
Gosc
2 miesiące temu
Niech zaczną pracować jak reszta do 65 lat a nie 40 latek i emeryt a my na to płacimy
jogurt
2 miesiące temu
Te mundurowe środowiska to w Polsce patologia. Wielu z nich używa swoich "wpływów" do patologicznych zachowań w rodzinie lub otaczającym ich środowisku.
urr
2 miesiące temu
milicyjny emeryt moze miec ludzie 36 lat Czyli byk w sile wieku-już silniejszy nie będzie może byc słabszy z wiekiem-tak mówia badania.A państwo płaci! czyli my podatkami. A inna sprawa skoro tak działa to jak mioł odznakie to co robił? A święty był? buchahchahachaa
tiottyo
2 miesiące temu
madry rodzic a jak ma giwere w szafce? To bójcie się wszyscy bo umie wychowac CÓRKIĘ oraz umie strzelac. No prosze.
bEDQJLmz
bolek
2 miesiące temu
W jakim wieku jest ten emerytowany pan Radosław ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić