aktualizacja 

Cztery ciała w domu w Ursusie. Jedna z ofiar zamieściła przed śmiercią wpis

223

W Niedzielę Wielkanocną (31 marca) w jednym z domów w Ursusie znaleziono ciała czterech osób: dwóch kobiet i dwóch mężczyzn. Teraz na jaw wychodzą wstrząsające szczegóły zbrodni. Dwa dni przed tragedią jedna z zamordowanych kobiet obchodziła urodziny. Oto ostatni wpis Anny M. w sieci.

Cztery ciała w domu w Ursusie. Jedna z ofiar zamieściła przed śmiercią wpis
Dwa dni przed tragedią jedna z zamordowanych kobiet obchodziła urodziny. (Facebook)

W domu jednorodzinnym na terenie warszawskiego Ursusa jeden z synów Anny i Wiesława dokonał makabrycznego odkrycia. Gdy mężczyzna przyjechał do rodziców na śniadanie wielkanocne, odkrył ciała dziadków i rodziców. Anna M. i dziadkowie mieli rany głowy. Wiesław M. targnął się na swoje życie.

Dwa dni przed dramatem Anna M. obchodziła urodziny. 29 marca wieczorem zamieściła w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Kochani, nie codziennie dziękuje się za to, co dostaje się od innych ludzi. Dlatego chcę dziś wyrazić wdzięczność za Wasze życzenia, za słowa przepełnione ciepłem i życzliwością (pisownia oryginalna) – napisała kobieta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy duchowni w Polsce powinni mieć stałą, z góry ustaloną pensję? Sonda uliczna

Anna M. pracowała w warszawskim domu opieki dla seniorów. Lubiła swoją pracę i angażowała się w życie podopiecznych.

"Fakt" dotarł do sąsiadów rodziny. Jak opowiadają - nigdy nie było słychać żadnych odgłosów awantur. Była to religijna rodzina, sąsiedzi widywali ich w kościele. Wskazują jednak, że Wiesław M. skarżył się na teściów.

Skarżył się, że jest źle traktowany przez teściów i żonę. Ona miała się z niego wyśmiewać, teść zabraniał nawet zerwania pomidora ze szklarni - mówi sąsiadka rodziny w rozmowie z "Faktem".

Do tragedii doszło najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę. Sąsiedzi nie słyszeli jednak żadnych krzyków. Wstępna hipoteza śledczych wskazuje na tzw. "rozszerzone samobójstwo".

Gdzie szukać pomocy? Kryzysowy bezpłatny telefon zaufania dla młodzieży: 116 111. Dorośli mogą korzystać z kryzysowego bezpłatnego telefonu zaufania 116 123. W obu przypadkach linie są czynne całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić