Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|
aktualizacja

Gorąco w Polsacie. Kaja Godek i Krzysztof Śmiszek na antenie. Padły mocne słowa

381
Podziel się:

W poniedziałek wieczorem na antenie Polsat News Kaja Godek opowiedziała o projekcie nowej ustawy "Stop LGBT", która przewiduje zakaz Marszu Równości. Aktywistka utrzymuje, że ruch LGBT jest prawdziwym zagrożeniem dla społeczeństwa.

Gorąco w Polsacie. Kaja Godek i Krzysztof Śmiszek na antenie. Padły mocne słowa
Kaja Godek i Krzysztof Śmiszek na antenie Polsat News (Polsat)

Projekt ustawy "Stop LGBT" wywołał niemałą dyskusję publiczną. Choć ostatni projekt Kai Godek nie spotkał się z publiczną akceptacją i doprowadził do trwających od tygodni protestów i blokad miast, aktywistka nie zamierza spocząć na laurach.

Społeczeństwo LGBT zdaniem Godek to zagrożenie przede wszystkim dla rodziny. W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą w Polsat News powiedziała, że osoby homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci, ponieważ wśród tych nich wystąpiły przypadki pedofilii.

Redaktor zauważyła, że pedofilia pojawia się równie często u osób heteroseksualnych. Godek utrzymuje jednak, że Marsze Równości nie są zgodne z Konstytucją. Łamią art. 18 mówiący o ochronie rodziny. Ponadto według działaczki z ramienia Fundacji Życie i Rodzina, środowisko LGBT dąży do totalitaryzmu.

Ideologia LGBT jest ideologią neomarksistwoską, wywodzi się z komunizmu - powiedziała Kaja Godek na antenie Polsat News.

Kontrargumentował sprawę Krzysztof Śmiszek. Zaznaczył, że wypowiada się nie tylko jako prawnik, ale i jako osoba homoseksualna. Zauważył, że projekt Godek łamie z kolei konstytucyjny zapis o wolności zgromadzeń, czy prawie do wyrażania opinii.

To hańba dla polskiego parlamentu, że tego typu projekty ustaw są proponowane w momencie, kiedy polska rodzina jest zagrożona i to nie marszami równości. Polskiej rodzinie dzisiaj zagraża bieda, niepewność jutra, przemoc domowa - powiedział Krzysztof Śmiszek w rozmowie z Polsat News.

Kaja Godek wyznała również, że nie zna cyrlicy. Jak się okazało, aktywistka jest z tego faktu dumna. Przyznała to odpowiadając na sugestię Śmiszka o tym, że projekt ustawy został podpatrzony w Rosji. Tam właśnie uchwalono "zakaz homopropagandy". "Kpina z rozumu, intelektu. Na odległość pachnie cyrylicą" - stwierdził Śmiszek.

Zobacz także: Kaja Godek z nową inicjatywą. Leszek Miller przestrzega PiS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(381)
Maja
rok temu
do Przenigdy: na włąsne zyczenie... no to pomyśl o tym przed pójsciem do łózka bo planując dziecko mozna najpierw zbadac siebie i partnera i podjąc decyzję czy chce się podjąc ryzyko jesli jest prawdopodobenstwo choroby u dziecka i po prostuzrezygnowac z bycia rodzicami a nie stwarzac zycie a potem zabijac bo wyszło nie tak jak ktos chciał... Dziecko to nie kartka zze źle namalowanym rysunkiem które mozna porwac i wyrzucic do kosza!
xse
2 lata temu
Warszawa przeprasza za Śmiszka
Ja- Ona
2 lata temu
Kobieta sama rodzi potwory, bo jest niepełnowartościowa, to chce, żeby inne kobiety też musiały!
Jaaa
2 lata temu
Ja to się dziwie, że to w jej mieszkanie podczas protestów nikt nie trzasnął koktailem molotowa?
babcia
2 lata temu
Podła kobieta. Sama urodziła dziecko z zespołem Downa, to innym życzy tego samego, żeby nie być osamotnioną, niech inni też cierpią. Nazywa te dzieci muminkami. Ona się swoim dzieckiem nie opiekuje, bo życie poświęciła, aby dokuczyć innym szczęśliwszym kobietom. Jej fundacja przysparza jej dobrego dochodu, to druga przyczyna, dla której ściemnia, bo pewnie sama w to nie wierzy co mówi. Żądza pieniądza i nienawiść, tym się kieruje.
ak001
2 lata temu
Godek - w Polsce zagrożeniem dla rodziny są w tej chwili dwa czynniki: PiS i kościół jako instytucja. A co do tej histerii z LGBT: Śmieje się z nas cały cywilizowany świat ponieważ chętniej zaglądamy obcym ludziom pod kołdrę niż we własne sumienia. Jak mi powiedział pewien znajomy Włoch lepiej wam krzyczeć, że "ci inni" są źli. Łatwiej wam ukryć własne brzydkie grzeszki.
Rozbawiony
2 lata temu
Godek i Śmiszek to dwie strony tego samego problemu. Fanatyzmu.
paranoja
2 lata temu
Z kim teraz jest Pani dziecko.? Dopiero co taszczyła Pani paczki z prezentami Mikołajkowymi Posłom. Teraz w telewizji , za chwilę coś tam , a dziecko bez matczynej milości. Zostaw Kobieto innym matkom zaopiekować się nienarodzonymi i narodzonymi , a Pani zajmij się swoją rodziną bo chyba wcale Pani z nimi nie mieszka.bo kiedy?
Stanowcza
2 lata temu
Bardzo dobrze Pani Godek postępuje, chroni najmłodszych, którzy czują. Tak, bo te dzieci są ludźmi czy będziecie zaklinać rzeczywistość, czy też nie, oni też są ludźmi. I należy im się życie, bo mają do tego prawo. I nie wam o tym decydować i nie wam ich mordować. I w głębi serca dobrze o tym wiecie, dlatego tyle złości i nienawiści się z was wylewa, bo wasze sumienie walczy o prawdę i chce się uzewnętrznić. Inaczej byłoby wam wszystko jedno i przeszlibyście obok tego bez najmniejszego zaintersowania tematem. P. Kaju niech Pani walczy o dzieci, dla nich samych...
Swoja
2 lata temu
A na zachodzie geje legalnie kupują noworodki od surogatek za conajmniej 90 tysięcy dolarów a jak z gwarancją, że maleństwo nie ma wad genetycznych to i nawet za 150 tysięcy dolarów. Nie widzieliście targów w Holandii żywym towarem? I przedstawiciele lewicy byli o to pytani i spłynęło to po nich jak po kaczce i pytanie czy aby napewno chodzi mu o dobro dzieci? Wyobraźcie sobie teraz taką rozmowę tatusia i tatusia i dziecka, które pyta o to skąd się wzięło? Ano wiesz dajmy na to, Radziu kupilismy cię za pokaźną sumkę, także wiesz nie zbij sobie kolana, bo drogo nas kosztowałeś. Widziałam kiedyś reportaż o takich dwóch z Wielkiej Brytanii, co kupili sobie w ten sposób troje dzieci. I jedną scenę z tego filmu zapamiętam do końca życia. Jak 8 letnia dzieczynka wręcz płakała, bo tak bardzo pragnęła poznać swoją mamę, tak bardzo tęskniła za mamą, której nigdy nie mogła poznać, bo była dzieckiem kupionym za pieniądze przez dwóch egoistycznych gejów. Rozumiecie jaką krzywdę robią dzieciom na zachodzie? To wam lewica w zamian za normalny dom. I to teraz w obecnych czasach w XXI wieku. Niewolnictwo Niewiniątek. Halo obudżcie się rozum czeka !!!
Janek
2 lata temu
Gdyby żyła w czasach inkwizycji to by miała pełne ręce roboty z tym że za głoszenie takich herezni mogli by ją spalić na sto stosie.
rigader
2 lata temu
Przedstawiciele opieki społecznej powinni sprawdzić kto zajmuje się dzieckiem pani Godek i przypomnieć jej, że ma dziecko wymagające specjalnej troski, bo ta kobieta zajmując się cudzymi, jeszcze nie narodzonymi dziećmi, najwyraźniej nie ma czasu dla swojego dziecka i zapomina o swoich obowiązkach jako matki!!!
na bosaka
2 lata temu
wolnosc slowa, wolnosc wyboru, wolnscc wyznania, wolnosc plci to podstawowe wartosci demokracji.
ana
2 lata temu
Kiedyś takie jak ona skazywano na banicję. Chce zniszczyć Polskę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić