Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WIP
|

Jarocin. Mieszkańcy bloku żyją w strachu. Nie pomógł nawet egzorcysta

383
Podziel się:

Tajemnicze dźwięki trapią mieszkańców jednego z bloków w Jarocinie. Chodzi o budynek zlokalizowany przy ulicy Konstytucji 3 maja. Lokatorzy wzywali już księdza, egzorcystę, a teraz sprawę bada policja.

Jarocin. Mieszkańcy bloku żyją w strachu. Nie pomógł nawet egzorcysta
Budynek w Jarocinie, ul. Konstytucji 3 maja 10 (Google Maps, Google Maps)

Mieszkańcy jednego z bloków w Jarocinie zgłosili na policję nietypowe zdarzenie. Trapią ich dziwne dźwięki. Wcześniej sprawie przyglądał się ksiądz i egzorcysta. O co chodzi? Służby ustaliły już pierwsze fakty.

Na tym etapie wiadomo, że przyczyną huku nie jest człowiek – powiedziała w poniedziałek PAP rzecznik prasowy jarocińskiej policji starszy aspirant Agnieszka Zaworska.

Zakłócanie spokoju i porządku publicznego, tak policja sklasyfikowała problem. Sprawa dotyczy 20 rodzin. Lokatorzy skarżą się na ciągły hałas. Źródła dziwnych dźwięków nie są w stanie zlokalizować od listopada 2021 roku.

Co słyszą mieszkańcy bloku w Jarocinie? Jak wyznał w rozmowie z PAP mężczyzna mieszkający w lokalu, 37-letni Łukasz Stefaniak, ojciec dwóch córek w wieku 4 i 11 lat:

Do naszych mieszkań dobiegają uderzenia, jakby ktoś uderzał pięścią w ściany czy drzwi. Stukanie, które trwa w dzień i w nocy, przybiera różne formy. Czasami brzmi, jak uderzanie ręką w ścianę, innym razem - metalicznym przedmiotem. Niektóre uderzenia brzmią, jakby ktoś wybijał rytm muzyki stadionowej podczas meczu.

To nie remont, jak początkowo wszyscy myśleli. Hałas utrzymywał się także nocą. Własne śledztwo lokatorów również nie pomogło. - Jeden z wystraszonych lokatorów zaprosił nas do siebie, żebyśmy posłuchali odgłosów w jego mieszkaniu. Było to dziwne doświadczenie, bo czuliśmy, jakby ktoś przebiegał przez jego pokoje - mówił mężczyzna.

Spółdzielnia zrzuciła winę na sezon grzewczy. Właściciele i najemcy mieszkań stwierdzili, że wezmą sprawy w swoje ręce. Zadzwonili po egzorcystę:

Najpierw jednego, potem drugiego, zamówiliśmy też wróżkę i bioenergoterapeutę. Nic nie znaleźli. Wszyscy byli zgodni, że hałas nie ma nic wspólnego z siłami nadprzyrodzonymi

Obecnie sprawę mieszkania w Jarocinie bada policja. W rozmowie z PAP, aspirant Agnieszka Zaworska stwierdziła, że najprawdopodobniej są to problemy z rozpoczęciem sezonu grzewczego. Trwają wyjaśnienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(383)
dziadek
3 miesiące temu
zblakana dusza nie moze trafic tam gdzie byla i to wszystko,potrzebna zbiorowa msza sasiadow i ludzi spoza o spokoj jej duszy!
Bogusza
3 miesiące temu
Przyjrzałabym sie elektrowniom wiatrakowym. Kolo Jarocina jest kilka.
punkowokoloro...
4 miesiące temu
Przecież to Jarocin. A tam działy się różne rzeczy :)
Gerald z Rivi...
4 miesiące temu
To Bruxa
Hehehehehe
4 miesiące temu
To przecież Tusk biega i pobożnym katolikom tupie w nocy!
Marcin
4 miesiące temu
Jak egzorcysta nie znalazł szatana to trzeba czarnka przysłać...
Huehue
4 miesiące temu
Do kolegi bloku też egzorcystów wzywali bo dziwne dźwięki dobiegały, a tak na prawdę to myśmy jarali faje i puszczali techno i graliśmy w wolfensteina . A stare baby myślały że duchy Niemców po korytarzu chodzi haha
Metro66
4 miesiące temu
Pająk z nogą w gipsie .
Ale jaja
4 miesiące temu
I jak w tym kraju ma być doborze !Ojca dyrektora trze było wezwać za odpowiednią opłatą uciszył by te stuki wszak to najświętsza świętość w tym kraju😇😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
w żółtej kosz...
4 miesiące temu
to jurek
prawie hydrau...
4 miesiące temu
Moim zdaniem, ktoś robił remont i zamurował rury CO na pionach. A powinny być w przepustach z szerszych rur. Pod wpływem gorącej wody rozszerzają się i przeciskają przez strop wydając dźwięki. Gdy stygna to się kurczą. Być może rury zamurowano, by woda nie przeciekała na niższe piętro np. w łazience.
Sapek
4 miesiące temu
Najpierw powinni posłać po wiedźmina.
I dobrze
4 miesiące temu
Poltergeist
iwan
4 miesiące temu
Blok gierkowski z wielkiej płyty zaczyna się sypać ciekawe kiedy runie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić