aktualizacja 

Jarosław K. miał ohydne zachcianki. Zwrócił nimi uwagę organów ścigania

162

30-letni mężczyzna z Wielkopolski korespondował z nastoletnimi dziewczynami, domagając się od nich "sexi fotek". Mężczyzna wpadł dzięki kolejnej akcji łowców pedofilów.

Jarosław K. miał ohydne zachcianki. Zwrócił nimi uwagę organów ścigania
Jarosław K. domagał się nagich zdjęć od dziewczynek. Jest w rękach policji. Zdjęcie ilustracyjne (Facebook)

30-letni Jarosław K. z Wielkopolski chętnie pokazywał się w negliżu, chwaląc się wirtualnym dzieciom swoim umięśnionym ciałem. Przechwalał się także zdjęciami swojego przyrodzenia. Cała akcja z zatrzymania transmitowana była na żywo na stronie fundacji Dzieciak w sieci.

Pisał z pięcioma wabikami fundacji. Usilnie i nachalnie domagał się "sexi fotek", w zamian oferując pieniądze oraz prezenty w postaci telefonów komórkowych - czytamy w mediach społecznościowych.

Opowiadał o innych dzieciach, które wysyłają mu nagie zdjęcia za pieniądze. Nie mogąc znieść odmowy szantażował i zastraszał dziewczynki. Zapraszał do siebie na wieś, doradzał jak dziecko ma okłamać opiekunów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nerwowo w opozycji. "Obrazili się na sondaż"
Proponował spotkanie w miejscu zamieszkania dziewczynki oraz planował wspólną wycieczkę do lasu, gdzie nikt 'nie będzie widział'. Zmuszał dziecko do masturbacji i straszył, że jeśli nie zrobi tego co każe "umrze w ciągu kilku dni" - czytamy.

O sytuacji poinformowano komendę policji. Funkcjonariusze pojawili się na miejscu i dokonali zatrzymania mężczyzny.

Grupa pracuje za darmo

W Polsce zwalczaniem pedofili zajmują się m.in członkowie Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. Pracują całkowicie za darmo, ale nie zmienia to faktu, że ich działania wymagają poniesienia konkretnych i to niemałych kosztów.

Jeśli doceniasz to, co robimy dla bezpieczeństwa polskich dzieci możesz wesprzeć naszą pracę dowolnym datkiem - dzięki temu możemy być jeszcze bardziej skuteczni - czytamy na ich profilu w mediach społecznościowych.

W Polsce zwalczaniem pedofilii zajmuje się także grupa "Strażnicy Dziecięcych Marzeń". Działają głównie w sieci, gdzie na najmłodszych użytkowników, korzystających z komunikatorów bez nadzoru rodziców, czyha mnóstwo niebezpieczeństw.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić